Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor meglatom az exem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor meglatom az exem egy mostani keprol elkap a siras. Azt jelenti hogy meg szeretem?

Figyelt kérdés

3 evig voltunk egyutt, o szakiott, tragikusan. Egy heten biztos eszembe jut vagy 5xor, de akkor nem erzek fajdalmat. Ugy erzem szeretem a mostani parom, de ma meglattam egy friss kepet rola, elkapott a siras, es olyan erzesem volt mintha megakarnam olelni. Ez azt jelenti hogy szeretem, vagy csak hianyzik? Tudom ha en magam nem tudom akor mas sincs honnan tudja, de telyesen osszezavarodtam.

L/20



2014. júl. 6. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe jutottak az emlékek róla, amik fájdalmat idéztek benned, újra átérezted hogy vége van. Nem feltétlen szeretet, inkább csak kötődsz az emlékekhez, vagy hiányzik az érzés.
2014. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom
2014. júl. 6. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Múltkor én is megláttam egy képet az én exemről, engem a harag töltött el. Megcsalt, aztán otthagyott, nagyon gonosz volt velem. Rosszabbul nem is csinálhatta volna. Miután túléltem a fájdalmat, nagyon haragudtam rá. Na az a harag jött elő belőlem. Nekem is eszembe szokott jutni, néha álmodok is róla, hogy ő újra akarja kezdeni, én meg elküldöm a fenébe, bár volt olyan álmom is, hogy megcsaltam a barátomat vele... na azután gondolhatod, hogy éreztem magam. Egyébként mi a barátommal 2 éve vagyunk együtt, a másikkal meg 2,5 éve szakítottunk.

Sokszor én is azt hittem, hogy valami baj van velem, hogy eszembe jut, vagy hogy vele álmodok. Rájöttem, hogy nem... hiszen ő is volt az életem része, nem lehet csak úgy eltörölni az emlékét, mintha nem lett volna. És itt a lényeg a volt-on van. A jövőd már nem vele tervezed, ő már nem a részese az életednek. Újrakezdted egy másik fiúval, talán ő jobb, talán ő nem lesz olyan, mint az előző. Ha belegondolsz, nem lennél a jelenlegi barátoddal boldog, ha nem szakított volna veled. Az emlékeid között pedig lehetnek szépek is. És szerintem csak az emléke miatt úgymond egy időutazást tettél vissza a múltba, amikor még éreztél iránta valamit.

2014. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso, ezt olvasva sikerult megnyugodnom. En sem szeretnek mar ujra vele lenni, viszont nem tudom ot elfelejteni, amit vele ateltem csodalatos volt de ugyanott tragikus. Talan ezert kapott el a siras. Visoznt mar nem vagyok biztos magamban, mi tortenne ha eloben meglatnam es nem csak keprol. Talan nem tudnak ranezni a konnyektol. Mindenesettre nem szeretnek vele talalkozni.
2014. júl. 7. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nekem minden nap kellett látnom, mert egy iskolába jártunk, egy buszon utaztunk. Eleinte nagyon rossz volt, de talán ez segített abban, hogy lezárjam a dolgot magamban.

2014. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!