Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lány képes arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány képes arra hogy sajnálatból lefeküdjön valakivel?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 16:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%
Az összes prosti ilyen együttérző lélek, nem úgy, mint a nők 90 százaléka, akik csak akkor hajlandóak hozzáérni egy férfihoz, ha alapból Brad Pitt, vagy azzá operáltatta magát, és 5 év alatt szétgyúrta magát, ezen kívül milliomos. A nők általában le se köpik, vagy megalázzák az átlagos férfiakat, a prostik viszont nagyon együttérzőek és empatikusak, emiatt némi lakbér hozzájárulás fejében simán kényeztetik ezeket a pórul járt embereket.
2014. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Feküdtem már le én is sajnálatból egy fiúval.

Évekig húzta az agyam, mennyire tetszem neki,mennyire kellek neki, mennyire jó lenne ha mi együtt lennénk ÚGY.

Jól esett, hogy dicsérget meg udvarol, aztán úgy megsajnáltam szegényt, hogy már jó ideje csak húzom az agyát, hogy beadtam a derekam.

Gondoltam neki is lesz mert végre megkaphat, nekem meg lesz egy jó éjszakám.. És ennyi.

Nem hiszem,hogy ettől szar ember lennék. Megadtam amire vágyott, csak egy dugásra kellettem volna neki amúgy is.

23/L

2014. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
*neki is jó lesz
2014. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!