Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Melyik izmos test ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik izmos test ami még tetszik? (képek)

Figyelt kérdés

Ugye az edzési/táplálkozási valamint a doppingmódszerek fejlődésével egyre nagyobbra és természetellenesebbre nőnek a profi testépítők. De volt amikor ez tetszett még volna nektek?


20-as évek:

[link]


40-es évek:

[link]


60-as évek:

[link]


70-es évek:

[link]


80-as évek:

[link]


2000 körül:

[link]


Jelenleg:

[link]



Melyik tetszik még?


2014. júl. 6. 17:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Egyik sem tetszik.
2014. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Soha... Igazából nálam fennakad az előszűrőn egy ilyen hapsi, mert arról lerí, hogy nem az eszének él, nekem meg az nem az esetem. Persze Swartzi kivételes eset, neki esze is van és több területen helytállt, de a legtöbb testépítő másban nem is tud gondolkodni...

L22

2014. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
a 20as évek, de az is már a nagyon maximum
2014. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mármint nagyon maximum?
2014. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy velem van a baj, de nekem már a 20-as évek is kicsit sok. Szerintem elég, ha a barátom sportosan izmos, és nem felhő (:D), mint a képet a férfiak.
2014. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Fura


Férfi szemmel szerintem Reg Park (60-as évek) az ideál.

2014. júl. 6. 17:50
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha gumimatracban is lehetne őket kapni, vízre szállnék bármelyikkel.

L22

2014. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Azok akik saját magukat hazudtolják meg azzal amikor azt mondják egyik sem tetszik, abba nem gondolnak bele hogy ha meg kell védeni valakit, akkor milyen jó is az izom.


Vannak olyan nők akiknek tüske a szemében egy ilyen hapsi, mert nem bírná hogy uralkodna felette. De anyám 40-es korosztályát megkérdezve, gondolkodás nélkül lecserélné némelyik a sörhasú, lógó mellű férjét, mondjuk az egykori Arnoldra.


Abban viszont van igazság hogy Doerian Yates, meg Coleman, már létezni sem tudnának szteroid nélkül.. Azért is látszik hogy kivannak eresedve szóval természetellenes.


De Arnold teste irigylésre méltó, és szép.

2014. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Reg Park még egészséges kinézetet sugall, de ezek testépítők. Az igazi izomzat, ami tetszik az inkább az, ami egy kajakosnak, tornásznak, vagy egy úszónak van. Az nem aránytalan, valamint (és bocsánat, attól, aki ezen megsértődik, de) nem az önámítást, hanem a teljesítményt sugallja.
2014. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Előző: Neked kellene egy műcica, akinek nem természetes a külseje? Úgy olyan is létezik, hogy egy nőnek nem kell szétgyúrt pasi.


Ne hazudtolj már meg másokat anyukád miatt...... Nem vagy nő, akkor ne válaszolj mások helyett.

L22

2014. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!