Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum jobbikos, a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apum jobbikos, a barátom viszont roma, hogyan mondjam ezt el?

Figyelt kérdés
Szokott járni gyűlésekre, előadásokra, Vonát személyesen ismeri, elég szilárd elvei vannak, és én is egyetértek velük. Nem rossz ember, neki is van egy cigány barátja gyerekkora óta, de ha megtudja, hogy a barátom cigány szerintem falnak megy. Èn sem tudtam hogy az, egyáltalán nem látszik rajta, dolgozik rendesen, udvarias... stb. Na de mikor megláttam az apját rá kellett döbbennem. Rákerestem facebookon (az apjára). Biztosan hallottatok már a Szavazz a Jobbik ellen c. oldalról. Nos, folyamatosan onnan osztogat meg képeket, szidja a Jobbikot...stb. Most mit csináljak? Kicsit röhejes a helyzet :D
2014. júl. 6. 19:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem dobd a srácot annyit nem ér
2014. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Èn is jobbikos vagyok, de ha a fiú tényleg rendes és normális hozzád, akkor nincsen baj.
2014. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!