Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a suliban egy 9. kes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a suliban egy 9. kes lány, aki annyira nem izgat fel, de az anyja igen. Lehet valami esélyem? Mit tegyek, h megismerkedjünk?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy idén végeztem, szóval már a lánnyal sem fogok nagyon talakozni. Eddig se voltam vele jóban, csak ismertük egymást.

18/F



2014. júl. 6. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább sehogy :)
2014. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És 18 évesen "9. kes"? Gratulálok.
2014. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocs a hibáért, de ezen ne akadjatok fenn kérlek :)
2014. júl. 6. 23:21
 4/7 anonim ***** válasza:

ha eddig kilencedik-kes volt akkor jövöre tizedik-kes lesz ugye?

amúgy ha pl egy busszal jártok vagy ilyesmi, ha sehol nem futsz vele össze "véletlen" akkor irj rá fb-n és kész...

2014. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mit? kérdezzem meg h anyád hogy van?
2014. júl. 6. 23:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért azzal nem árt tisztában lenni, hogy van-e férje, párja, mert ha van, akkor egész biztos, hogy nem egy kisfiúval (már bocs..) fogja megcsalni bármelyiket is. (Persze aztán kivételek mindig vannak)

Ha nincs senkije, akkor van egy hangyaf.sznyi esélyed... ha szereti a kisfiúkat (oké, tudom hogy elvileg felnőtt vagy, de hidd el, hogy neki még igencsak kisfiú)

Amúgy kétféle módon tudsz a közelébe férkőzni, vagy a lányán keresztül. Akkor megismerkedsz jobban a lányával, jóba leszel vele annyira, hogy felmehess hozzájuk, és máris ott vagy anyuci közelében. Vagy pedig elmész arra, amerre a nő melózik, vagy ahova szokott járni (bolt, ilyenek..) és ráköszönsz, aztán bemutatkozol, megmondod hogy a lányával jársz egy suliba, elkezdesz vele dumálni, ilyenek.

2014. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
épp ez az, h már nem járok majd oda, tehát a lánnyal sem tudok beszélni, max fb-n. Ott amúgy az anyja is fenn van :) és sajnos tényleg nem tudok semmit róluk kb, de 99,9% h van férje
2014. júl. 7. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!