Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány idősebb férfiakhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány idősebb férfiakhoz vonzódik, ennek lehet az oka, hogy az anyja még gyerekként elhagyta őt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Csak egyszerűen Nő.
2013. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem feltétlenül összefügg vele. általában a családi háttérrel függ össze a különböző vonzódások kialakulása. de az is fontos azért, hogy az apjával milyen volt a lánynak a viszonya.
2013. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi összefüggés a kettő között.
2013. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Minden bizonnyal. A Karcsika meg azért önti le benzinnel és gyújtja meg a macskákat, mert a nagyanyja vasárnapra karalábélevest főzött a megbeszélt tyúk helyett.


Szerintem írj róla egy könyvet.

2013. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyedi esetben akár még összefüggés is lehet (gondolok itt arra, hogy a hiányzó gondoskodást várja el az idősebb pasitól), de általános értelemben egy lány nem azért vonzódik az idősebb pasikhoz, mert bármelyik szülője elhagyta volna vagy nem törődött volna vele.

A lányok előbb érnek, éppen ezért gondolkodásmódban egy idősebb pasit jobban közel érez magához, komolyabb dolgokat várhat el tőle, mint egy korabelitől. Illetve egy idősebb pasi már azért határozottabb, céltudatosabb, tapasztaltabb és ez is imponálhat a lánynak.

2013. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő az idősebb férfiakhoz vonzódik, mint, ahogy a legtöbb férfi a fiatalabb nőkhöz, aminek egész egyszerűen az az oka, hogy a nők, mint törékenyebb, védtelenebb nem, tapasztaltabb, határozottabb, érettebb társra vágynak a biztonságuk érdekében, a férfiak pedig a fiatalabb nők mellett érvényesíthetik fölényüket, férfiasságukat, jó érzés nekik egy fiatalabb, hamvas női testet érezniük, és vigyázniuk, óvniuk, mint egy porcelánbabát. A nőket az erő vonzza, a férfiakat a szépség, ennek pedig sok ezer éves biológiai okai vannak.
2013. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Beteg egy kérdés!
2015. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kutyus70 ***** válasza:

Előttem szóló... szerintem semmi beteges nincsen ebben a kérdésben, ez egy nagyon is fontos kérdés, egy elég gyakori jelenségről van szó, amire nagyon sokan keressük a választ, nők, férfiak egyaránt.


A kérdezőnek: Nekem az a véleményem saját tapasztalatból, hogy igen, egy fiatal lány vonzódhat egy (akár sokkal) idősebb férfihoz azért is, mert a családi élete majdnem nulla volt. (mármint a szülőkkel) Apja elhagyta őket, ameddig velük is volt ivott, balhézott és nem törődött a feleségével, a gyerekekkel még kevésbé.


De ugyanakkor az is érdekes, hogy némelyik lány megkapta a szülői szeretetet és törődést, mégis az idősebb férfiakhoz vonzódik lelkileg-testileg egyaránt. És ez teszi érdekessé és bonyolulttá a kérdést. Mert ugye ezek szerint nem lehet a dolgot kizárólag a szülői szeretet hiányának a számlájára írni.

2015. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!