Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek errôl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek errôl?

Figyelt kérdés

Szakítottam a baràtommal, mert még nem àlok készen egy kapcsolatra. Rendes àtbeszéltük, aztàn megkérdeztem, hogy mizu, és ezt felelte: "semmi, csak ismerkedek egy lànnyal, .... ........ a neve, nézd meg ilyen szôkés barna hajú." Megnéztem és nagyon gyönyörû. Azutàn megkérdeztem, hogy hogy àllnak és azt mondta, hogy nagyon jól.

Nagyon rosszul esett ez az egész :(



2014. júl. 7. 07:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Egyébként a "komment" szót két m-el szokás írni.
2014. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogy egyetem többet kefélnek mint tanulnak, de te tudod.
2014. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
*egyetemen
2014. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"1. Ez teljes mértékben igaz, de én akkor se kezdenék el egybôl fiúzni."

Ez te vagy. Más meg másmilyen. Szakítás után én is egyből nekiállok csajozni. Ez tök normális.

És ráadásul TE szakítottál vele. És végül is te érdeklődtél, hogy mi van vele. Ő meg válaszolt.

2014. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha szakítottál, akkor az legyen szakítás, és ne törődj vele a továbbiakban egyáltalán, a lányokat se nézegesd, kivel jár, mintha nem is létezne a földön. Így kell szakítani.
2014. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!