Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok errôl?

Figyelt kérdés
Az van,hogy a állítólagosan èn vagyok az elsô szerelme a barátomnak.... mèg is olyanokat mondd,hogy nem èrdemel meg engem ès nekem nem rá van szüksègem aki csak megbánt ès idegedít... meg fèltèkeny volt volt palimra ès azt mondta,hogy legyek vele ôt már nem èrdekli stb... de aki szerelmes szerintem nem mondd ilyeneket.. nekem ebbôl az jön le,hogy könnyen elengedne... ès ezt el is mondtam neki de azt mondja,hogh nem igaz de èn ezt èrzem
2014. ápr. 15. 16:19
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs a helyes írási hibákèrt
2014. ápr. 15. 16:21
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ha már megvan a lány akkor ne mondj neki ilyeneket mert csak mérgezi a kapcsolatot. Okkal választottad őt és jobb lenne, ha ezt el tudná fogadni.

Ez a "te jobbat érdemelsz nálam" az egyik legszánalmasabb duma ami csak létezik.

2014. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, kisebbségi komplexus.
2014. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak szövegek/ mondatok amik soha nem változnak meg, és a jelentésük 20-30 évvel ezelőtt is ugyanaz volt mint 10 évvel ezelőtt, és mint ma.

Ez a "nem érdemellek meg" "te jobbat érdemelsz" és hasonló szövegek értelmezése nagyon is egyszerű.


Aki ezeket a mondatokat mondja a barátjának vagy barátnőjének az egy olyan jellem aki nem tud őszinte lenni, vagy egyszerűen utálja a velejáró veszekedést, nem tud korrekten szakítani.

Pedig ez nem jelent mást csak annyit, hogy

" nem érdemellek meg"= nem szeretlek már, nem vonzódom hozzád, de nem tudom hogy mondjam kíméletesen, hogy felfogd, és te legyél az aki dobni fog.


"te jobbat érdemelsz"- durván mondva: miért nem lépsz már le??


Ne legyenek illúzióid. Ha ezek a mondatok elhangzottak, akkor az illető egyén abban reménykedik, hogy a másik szakít vele, hogy rendben ha jobbat érdemlek, akkor keresek másikat. Így megússza a kínos veszekedést, vagy sírás jelenetét.


Elmondom mi lesz, ha nem reagálod le a szakítás tényét.

Pár napig még "keseregni fog" a barátod, majd "bocsika, de most tényleg nem érek rá" szöveggel pár napig nem is fogtok találkozni. Majd ha ezek után is még a nyakán vagy, akkor jön a bűvös mondat:

"szeretném átgondolni az egész kapcsolatot, szeretném tisztázni mi megy végbe bennem. Ezért egy kis szünetre van szükségem" ennek a jelentése: VÉGE VAN!

2014. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de akkor mèrt mondja h nagyon szeret mikor szakitani akarna??? nem èrtem... húzza csak az agym vagy mi
2014. ápr. 15. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
ez nem teljesen így van mindenkinél. nekem is a volt(és ezen van a hangsúly) barátom mondogatta egyfolytában, hogy nem is érdemel meg..de közben ő nagyon szeretett engem. viszont ezt annyiszor mondogatta, hogy végén rájöttem, hogy teljesen igaza van, és ezzel gyakorlatilag tönkre tette a kapcsolatunkat. végül én szakítottam vele. ő engem nagyon szeretett, és ezt nem ilyen töketlen szakítós szövegnek szánta, és nagyon összeomlott, mikor szakítottam.
2014. ápr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!