Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a mondta hozzám szól? Fog még keresni? (nagyon röviden lent)

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akinek bejöttünk egymással, meg megbeszéltük, hogy majd talizunk. Különböző okok miatt elmaradt, szüleim sem engedték meg, hogy vele legyek. Kb egy hete írt utoljára de akkor csak szmájlikat.(előtte mindig mondta, hogy tetszem neki nagyon) Viszont nekem kialakult egy kapcsolatom.. Ma ki is tettünk. Rá 2 órára kiírta, h " szerelmes vok egy lányba de csak hülyített :D :P"
2014. júl. 7. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok anasztázia. Mintha nem te lennél..
2014. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, hozzád szólt. Valóban érezheti, hogy csak hülyítetted. Én például nehezen fogom fel hogy alakul ki pár napon belül egy kapcsolat, csak úgy a semmiből.
2014. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez az! Ezen gondolkodom én is! Meg hogyha már van egy fiú akivel jóba vagyok, eszemben se lenne másikkal összejönni.. -.-"
2014. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kétszínű vagy.
2014. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. Kb 3 x ha beszéltem azzal a sráccal életembe.(másfél hónap alatt

2. Nagyon sok minden volt a háttérben amiért nem találkozhattunk(de ezt itt nem szeretném részletezni)

3. Ezzel akivel összejöttem nagyon nagyon jóba lettem az utóbbi időben.

4. Fogalmam sincs mit tegyek, mert félek, hogy az a srác még közbe fog lépni, és félek, hogy belemennék vele egy viszonyba. Tudom, hogy hülyeséget csináltam.

2014. júl. 7. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!