Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az hogy ha valakit k*rvára lesz*arunk az annál jobban fog keresni minket?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 00:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
semennyire
2014. júl. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak bizonyos esetekben igaz, ha már megalapoztad az érdeklődését, és ha alacsony önértékelésű. Akkor tényleg működik.
2014. júl. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem jelentesz számára semmit csak örülni fog neki.
2014. júl. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Pont ahogy christmas írta.

Én is szándékosan nem írok 2 lánynak mert érezhetően annyit nem jelentek számukra mint egy marék lepkefing és láss csodát, nem változott semmi. :D

2014. júl. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
csak azért kérdem mert nálam volt így:D
2014. júl. 1. 00:56
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Jó persze nálam is volt így de aki számodra sokat jelent és számára te semmit.. na őt leszarhatod akkor se fog keresni ha fejre állsz maximum ha kell neki valami amit tőled szokott megkapni.
2014. júl. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja. Olyan esetekben figyel fel a leszarásodra, ha kihasználhat. Pl.: "Lelki szemetes".

Velem meg ilyen volt.

2014. júl. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Attol fugg, milyen a kapcsolata a ket szemelynek.

Pl: ha olyan teszi ezt, akit nem kedvelek az hidegen hagy, viszont ha kedvelem akkor rosszul esik. Regebben az utobbi esetben, megprobaltam tobb idot szanni, az engem hanyagolora. De mindennek van egy hatara... most mar ugy vagyok vele, aki nem keresi a tarsasagom, az nem is erdemli meg, hogy foglalkozzak vele.

Tudod, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.

2014. júl. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Tudod, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten."


De rég hallottam. *.* Dédim mondta gyakran.

2014. júl. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Így nem. De valóban, a csajoknak jobban bejön, ha húzzák az agyukat, s kevésbé, ha ovisként kiszolgálni próbálják őket.
2014. júl. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!