Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye akkor nem is kedvel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye akkor nem is kedvel?

Figyelt kérdés

Elmondtam egy srácnak, hogy szeretem. Egy olyan srácnak, akiről azt hittem, hogy kicsit többre tart mint egy egyszerű ismerőst, kedvel, bír mint egy embert.

Ő ahelyett, hogy szépen megmondta volna, hogy nem vagyok az esete, nem akar tőlem semmit, stb... elkezdett mesélni egy lányról akibe bele van zúgva, meg, hogy kit, hogy d.g.tt meg, mikor észrevette h ez rosszul esik nekem, átölelt, de folytatta, az egész beszélgetésünk alatt.

Azt hittem, hogy kicsit magasabb szinten van az ismertségünk, de akkor nem alázott volna így meg. Gondolom a szemében egy senki vagyok, és amit mondott, hogy jó velem beszélgetni meg ilyenek csak hazugság volt.

Vélemény?


2014. júl. 7. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kedvel. Sőt, bizalmasának tart. "Csak" épp nem veszi észre, hogy lány vagy, és úgy beszél veled, mint ahogy fiú haverokkal szokott. Szerelmet ne várj tőle, az biztos. Ha a barátsága fontos, felejtsd el, hogy pasi, ha úgy az sem annyira, inkább lányokkal barátkozz, beléjük hátha nem leszel szerelmes.
2014. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem alázott meg, ő így akarta jelezni feléd, hogy szex, szerelem nem lehet közöttetek, talán még jobb is, hogy így mondta meg mintha szépen elmagyarázta volna neked, hogy nem vagy az esete. Másrészt te is beleszólhattál volna, mondjuk lehet, hogy én megmondtam volna neki, hogy bocs, de baromira nem érdekel, hogy kit dugtál meg.

Az egész sztoriból nem derül ki, hogy kedvel-e téged. De inkább az a kérdés, hogy te a haverja akarsz lenni?

2014. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem tudott mit kezdeni a szituval. Ha egy olyan lányról mesélt, aki kell neki, akkor nyilván azt akarta tudtodra adni, hogy nincs esélyed, de anélkül, hogy megbántana. Valószínű túlzásba vitte, de te se állítottad le...
2014. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ő alázott meg téged, hanem te saját magadat. Egy lány ne fusson a fiúk után.
2014. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek ez nem is változhat, hogy nem akar tőlem semmit?
2014. júl. 7. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Most tényleg tönkre akarod magad tenni a reménykedéssel, vágyakozással és várakozással? Lépj túl ezen, éld az életed! Ha a sors úgy akarja, újra összehoz titeket, de ha nem, akkor sem tetted magad tönkre. Ennyi :)
2014. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha szerelmes másba akkor esélyed sincs.
2014. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig minden változhat, de én hagynám a fenébe a helyedben. kezdj el járni valakivel, ha esetleg féltékeny lesz, akkor rögtön össze akar majd veled jönni, de azért sok eélyt nem látok erre a verzióra.
2014. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!