Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a kis prosti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a kis prosti barátnőm kell mindenkinek?

Figyelt kérdés
Akárhová elmegyünk, jól érezzük magunkat, aztán ráakad 2-3 pasi, én meg csak ott ülök fapofával, amíg ő már ott vigyorog velük. Multkor jól ott is hagytam, és még én voltam leteremtve, hogy nem vihorászok idegenekkel. Össze is vesztünk, mert én elindultam, de ő még maradni akart, és kénytelen volt jönni ő is mert nálam aludt. És a legdurvább, hogy a barátom is hívogatta őt ide-oda amikor még csak ismerkedtünk. Tudtommal nem ment el de ki tudja, én kinézem belőle. Meg képes volt egy olyan fiúval táncolni akibe szerelmes voltam sokáig, utána meg beadta az álszentet, hogy csak táncoltak, és nem akart bunkó lenni...ja persze. És még az idősebb, 30as férfiak is csorgatják rá a nyálukat, pedig nem is szép, max az, hogy divatos, Es hosszú haja van, de én magasabb is vagyok, szőke hajú, kék szemű, de ő ezzel a cukiskodásával mindenkit az ujja köré csavar. Már direkt nem hívom sehova, kezd idegesíteni -.-
2014. júl. 7. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert sokkal nyitottabb mint te, könnyebben megtalálják vele a közös hangot. Ennyi. De a viselkedéséről nem írok semmit.
2014. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem te kellesz ^^
2014. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

gyönyörű barátnő vagy mondhatom. undorító vagy, komolyan ahogy olvastam, hogy beszélsz az állítólagos barátnődről, a hányinger kerülgetett...


Komolyan nem is találok szavakat :O Kár, hogy nem ismerem szegény lányt, szivesen felvilágosítanám, kit tart a barátnőjének....


Undorító kis pitsa vagy.

2014. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Irigy nyomoronc. okádék.
2014. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
De ha van barátod miért akarod h odamenjenek hozzád is a pasik...amúgy meg ha neki nincs senkije akkor semmi kivetnivaló nincs a viselkedésében, szimplán fiatal kiéli magát.
2014. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hozzad nem nyúlnék.

18/F

2014. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodjál már el te kis szemét! Azért nevezed prostinak a barátnődet, mert szeret ismerkedni, meg táncolt a pasival, akinek hozzád semmi köze???Na álljon már meg a menet. Te kinek képzeled magad? Talán nőljél fel, tanulj meg ismerkedni. Nekem is van 1-2 barátnőm, akik ha elmegyünk bulizni és odajönnek srácok, akkor fapofával ülnek és forgatják a szemeiket... borzasztó lelombozó. Akkor miért barátkozol vele? Miért mész vele ide-oda? Felháborítóan idióta vagy.
2014. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert ő nem olyan ostoba, mint te.
2014. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem itt neked kéne változni...elég szánalmas, hogy irigykedsz. valószínűleg ez társaságban is az arcodra van írva. ahelyett, hogy azért utálod, mert szebb és megnyerőbb nálad, inkább a saját személyiségeden kéne csiszolnod, a baj veled van.
2014. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!