Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apámat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá apámat hogy együtt aludhassak barátommal? Én is 16 éves vagyok és barátom is 10 hónaőja vagyunk együtt .

Figyelt kérdés
nagyon komoly a kapcsolatunk nagyon szeretjük egymást mindig mindenki mondja olyanok vagyunk mintha mindig is együtt lettünk volna vagyis nagyon nagyon közel állunk egymáshoz. Aszüleim elváltak azért én anyumnál lakok és apámmal nem is találkozok annyit anyum mivel engedékenyebb meg engedte hogy együtt aludjunk, de egy idő múlva kiderült a hazugság és apám nagyon haragudott, megtudta hogy lefeküdtünk stb. de ennek ellenére is tiltja az együtt alvást . Semmi logika nincs benne hogy nem aludhatunk együtt mert szerintem attól fél h lefekszünk egymással de ehez nem kell egy ott alvás na de mind1. és most barátommal nagyon kivagyunk akadva mert apám még azt se nagyon engedi hogy csak elmenjek hozzá mindig nálunk kell lenni de mi ott is szeretnénk nála lenni meg ott aludni . De apámra nem lehet hatni pedig már barátom apja is bveszélt vele hogy most már ennyit együtt aludtunk akkor nem mindegy de a hülye felfogásánál maradt és nem enged belőle . és attól félek hogx tönkre fogja tenni a kapcsolatomat az hogy a szüleim ilyen hülyén viselkedtek. Segítsen valaki valami jó tanáccsal!

2014. júl. 7. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Apu most olvastam, az Ikeában akciósak az etetőszékek meg a babaágyak.
2014. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 18 éves koromig nem aludhattam fiúval. Ha szeret a barátod ez nem jelenthet gondot és meg fogja várni, hogy megengedjék az együtt alvást.
2014. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogyan buktatok le? :O Egyébként dettó ugyanilyen helyzetbe voltam a 17 éves barátnőmmel akkoriban, hogy az apja nem engedte meg, csak majd 18 éves kor után. Persze a lány sokszor áthágta a szabályokat és mivel sokszor a nővérével voltak ő falazott nekünk, mert ő is hasonló helyzetben volt ilyen idősen. Én úgy vagyok vele, hogy ez nem tartozik senkire ki mit csinál, a lényeg, hogy védekezni KELL! Egyébként esetleg a barátod is beszélhetne az apukáddal, esetleg kelthetne benne egy kicsit jobb benyomást. Én is ezt tettem és pár hónap múlva a szülők is megenyhültek, pedig a 18. életévére a lánynak még egy fél évet kellett volna várnia, nekem pedig 2 hónapot. És igen én mentem oda az apjához elkezdeni a beszélgetést, mert hiába ő volt a kezdeményező nem merte volna megtenni a lépést.
2014. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
apum meg barátom jóban vannak nagyon szóval már nem tudunk mit beszélni sajnos :SS de egyszerűen nem értem miért fáj neki :SS
2014. júl. 7. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Én anno azt mondtam hogy a barátnőmnél alszom... és a barátomhoz mentem. Sose derült ki. Viszont akkor én már 19 voltam.


Amúgy meg abban igaza van, hogy kis 16 éves porba fingók ne játszanak felnőttet. Járogassatok. De az együtt alvás felnőtt embereknek való intim dolog. Miért kell mindent rögtön azonnal csinálni az első jöttmenttel akivel összefekszel?

2014. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem az első jöttment , és azért feküdtem le vele amúgy is mert tudtam hogy komoly kapcsolat lesz és így is lett , és szerintem sok felnőttnek sincs ilyen kapcsolata mint mi ketönknek!
2014. júl. 7. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondod ezt 16 éves gyerekként, hogy sok felnőttnek nincs ilyen kapcsolata:D Majd ha 3-4 év múlva is együtt lesztek visszatérhetünk rá hogy komoly e a kapcsolat.
2014. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!