Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti a fiú barátaitokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti a fiú barátaitokat meg szoktátok ölelni?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mi kapcsán? pl. öröm, bánat, szeretet...

Ha nem, akkor miért nem?



2014. júl. 7. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa a 10 év alatt asszem 2-szer, 3-szor. Helyzettől függ, egyszer a bánata miatt. Vagy amikor közös fotót csinálunk rajulás közben :D De fiúknál nem szokás ölelkezni normális esetben.


18/F

2014. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én legnagyobb lelki bajaimban sem öleltem meg a legjobb barátom...mert nem ölelgetek fiúkat!

21F

2014. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még soha nem öleltem meg egy fiú barátomat sem. Csak a lányokat szoktam.
2014. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem, ez már túl nőies, intim, homoszexuális dolog. Ezért nem. Azért nem, amiért a nők sem fognak kezet egymással. Mert az meg túl férfias nekik.

A kézfogás nekünk több mint elég.


Egyszer öleltem meg az egyik legjobb életre szóló barátomat, az apja temetésén.

2014. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én öleltem simán. Egy igaz barátság nem homi dolog.
2014. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak részegen.:D
2014. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dennis Moore ***** válasza:
Nekem az ölelés túl intim, a családtagjaimat is csak szökőévente ölelem meg, nemhogy a fiú barátaimat. Csak az aktuális barátnőmet ölelgetem.
2014. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi szoktuk egymást ölelni a haverokkal.
2014. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jah, mert a legjobb haverom is gyakran megölel, csak nekem kicsit furcsa, de lehet ő közvetlenebb, én meg nem és ezért zavar... de akkor nem gáz, ugye?
2014. júl. 7. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!