Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szoktátok ölelgetni a fiú...

Szoktátok ölelgetni a fiú barátaitokat?

Figyelt kérdés

Szoktátok ölelgetni a fiú barátaitokat?

Mi a véleményetek arról, hogy egy lány megöleli a fiú barátait (a lányokat is tehát nem csak a fiúkat hanem mindenkit)?

Ha egy fiúnak szülinapja van küldhetek a köszöntés után szívet vagy az félre érthető?



2014. jún. 20. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Szív küldés félreérthető mint minden más is :)

gyakorlatilag ebben a fiú-lány barátságban csak a lányok hisznek,a fiúk meg csak kitartóak :) Általában fiú és lány között vagy több van mint barátság,vagy kevesebb.

Amúgy nyugodtan öleld meg megy ilyesmi,végül is azt csinálsz vele amit akarsz és ennek bebizonyosodására meg is csókolhatod.Csók után is lehettek "barátok" ,max annyi a különbség hogy jobban fogjátok egymást ismerni! :)

2014. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"gyakorlatilag ebben a fiú-lány barátságban csak a lányok hisznek,a fiúk meg csak kitartóak :)" Ez hülyeség. Én fiú vagyok és imádom a nőket, de van nagyon sok lány barátom aki tényleg CSAK barát, semmi több. Van 1-2 aki úgy van vele hogy ő is ugyan így tekint rám. Azonban persze vannak akik többet akarnának tőlem. De én egytől egyig mindegyikre barátként tekintek, és ezt meg is mondtam nekik. Csak barátság, semmi több! És én így jól érzem magam, egyik iránt sem táplálok komolyabb érzelmeket. Pedig szép, értelmes lányokról van szó.
2014. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

# 2/2 Időpont ma 12:23 Ha már az egyik fél többet érez mint barátság akkor az már nem barátság :)

Szóval te önző módon csak magadra gondolsz.Ne izgulj ezt a dolgot idővel úgy is kinövöd mikor már férfi lesz belőled!

2014. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok. Az igaz hogyha a lány többet érez akkor az már nem barátság, de megmondtam nekik hogy nem lesz semmi több kettőnk közt, és megértették. De ha végigolvastad amit írtam, akkor láthattad volna hogy vannak olyan lány barátaim is, akik számára nem vagyok több mint barát. És én is ugyanilyen szemmel nézek rájuk.
2014. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

# 4/4 Tudod az egy dolog hogy te hogyan gondolod,meg az is ahogy mások,és tudod nem mindig az van ahogyan te gondolod.

Szóval hiába mondod meg egy csajnak hogy ez csak egy barátság,attól még nem fognak megváltozni az érzései!

De normális vagy? 25 évesen az összeset meg kell húzni és nem csak barátkozni velük!Na meg igazi barátok sexelnek is :) :)

Amúgy ha komolyabb nőre vágysz az ilyen lány "barátokat" titkolni kell mert sosincs jó vége,meg rivalizálás meg stb stb

2014. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van férfi-nő barátság. Aki ezt soha nem élte át, az nem értem, minek beszél róla? És igen, van amikor több lesz belőle, sőt olyan is van, hogy újra csak barátok lesznek. Én minden variációt átéltem már.

A kérdésre válasz, igen, szoktam ölelgetni a lány barátaimat is. :)

2014. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem szoktam ölelgetni egy fiút sem, maximum neves alkalmakkor. Például: Szülinapja van, nekem van szülinapom, adunk egymásnak valamit, és utána 2 puszi, és csókolom.


De én úgy vettem észre, hogy a fiúknak sem tetszik különösebben, mikor valaki egy másik fiút ölelget, mivel k**vás. Én is látok benne relációt, egy igazi nőnek nem kellene semmilyen fiúnak a karjába borulnia, ha csak az illető nem a párja.

2014. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csak 2-3 ilyen barátom van és velük nagyon szoros a kapcsolat.

Némelyikőtök elég érdekesen áll hozzá a témához azért mert megölelek egy fiút attól miért kéne másra gondolni?! Na mindegy.

2014. jún. 30. 08:24
 9/11 anonim válasza:
En lany vagyok, es csak 2 ilyen fiu baratom van akit meg is olelek, de ok neha tobbet ernek mint egy lany barat:) szoval, igen megolelem oket, de nem ertik felre vagy ilyenek.. Ok is megolelnek :'D
2014. jún. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem fiú a legjobb barátom és soha nem ölelgetjük egymást, ez van megszokva. Szerintem nem félreérthető, ha néha megölelitek egymást, ha tényleg közel álltok egymáshoz. Facebookon mi is szoktunk elköszönéskor néha szívet írni, de ebben semmi félreérthető nincs. 16 éve a barátom. Testvérként szeretjük egymást :)
2014. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!