Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nem kellek kövéren, akkor vékonyan sem fogok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fogsz.
2014. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha egy lány sokat fogy, akkor arra a pasik felfigyelnek. Hogy egy konkrét személynek kellenél-e, azt nem lehet megmondani. Ha mégis, nekem már nem kéne, dacból, bár nem tudom, van-e értelme.
2014. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd figyeld meg ha lefogysz hogy mennyire változik a magadról kialakított képed. Na ehhez fognak kapcsolódni ezek a kérdések, hogy most akkor több embernek jössz-e be. Minél elégedettebb vagy magaddal (egészséges mértékig) annál több érdeklődőd akad. Szerintem.
2014. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kedvel, de szerintem azért nem akar semmit, mert csúnya felesleg van rajtam, és onnan tudom, hogy neki ez nem jön be, mert egyszer azt mondta egy barátnőmről, hogy azelőtt nézett ki jól, mielőtt meghízott. És ez a "meghízás" + 7 kg-ot jelent. Így én számításba sem jöhetek nála. Most elkezdtem odafigyelni az étkezésemre meg sportolok is, de nem tudom, hogy ez elég lesz-e. :\
2014. júl. 7. 21:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ne Ő miatta akarj fogyni! Hanem kizárólag magad miatt, mert ha jön tőle egy negatív reakció, az az egész addigi munkádat romba döntheti.

Egy előttem szólónak igaza van. Minden leadott deka erősíteni fog téged, mint lelkileg, mind fizikálisan. De sajnos ez könnyen meginoghat ha hagyod hogy mások véleménye befolyásoljon.

Annyi bizonyos minden leküzdött kiló jó lesz a lelkednek és az önbizalmadnak.

Az hogy neki kellesz e majd vékonyan azt nem hiszem. Mert ha vki vkit szeret/kell neki ahogy te fogalmaztál akkor a személyiséged +x kiloval is megvan, max az önbizalmad lesz nagyobb. Ha a jelenlegi súlyod mellett nem akar téged, akkor nem szerintem a fogyás után sajnos csak strigula lennél. Ha személyiségedet és téged önmagadért akarna akkor jelenleg is akarna.


De tudod, most azt kívánom ne legyen igazam. Sok erőt és kitartást kívánok és azért titkon szeretném tudni, hogyan alakulnak a dolgok.

Szorítok!

2014. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez buta gondolat, kérdező. Csak nézz meg ilyen lefogyós "előtte-utána" képeket. A legtöbb férfinak a fogyás előtti nő nem kellene, a fogyás utáni igen.

Mutatok párat. Egyszerűen és érthetően jellemzem neked a férfi gondolkodást. A képeken ugyanazok a nők vannak fogyás előtt és után (vagy után-előtt).


Tetszik-nem tetszik:

[link]


Nem tetszik-tetszik:

[link]


Nem tetszik-tetszik:

[link]


Nem tetszik-tetszik:

[link]


Tehát a válasz a kérdésedre: Igen, rohadtul sokkal több férfinak fogsz tetszeni, ha lefogysz.

2014. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!


Nem vitás, hogy nagyobb sikere lesz a fogyás után! De szerintem egy konkrét személyről van szó!

2014. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező neked se kéne úgy a pasi hogy férfiatlan alkata lenne sörhassal,csapott vállal,palcika karokkal..
2014. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 9. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!