Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortol normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortol normális ha van barátja/barátnője valakinek? (de NEM arra gondolok h mar komoly dolgok tortentek (pl az ha lefekszenek egymassal) csak kezenfogva jarnak, kirandulnak, olelgetik egymast, nevetgelnek, programoznak, es csokoloznak

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az óvodában volt, körülbelül 6 évesen. Szerintem ez tök normális volt.
2014. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem már ez is komolyabbnak hangzik :) de nyugi, ez nagyon aranyos, és nem azt kell nézni, hogy hány éves kortól, hanem, hogy nektek, hogy a legjobb :) és ha ti ezt így szeretitek, akkor pont így a jó :) ez korlátlan dolog :) szerintem tizen éves korban kezdik ezt el, de ha fiatalabb vagy, az is csodálatos :)
2014. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aladar12 ***** válasza:
100%
óvodában már van ilyen. de a programozást nehéz megtanulniuk kis korban, ezért olyan 13-14 éves kort mondanék.
2014. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok:) /L csak mindenki mondja hogy huu milyen fiatalok vagyunk:( es ez meg korai ezert jol esik hogy ez a velemenyetek
2014. júl. 4. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak arra figyelj hogy ne 30 évesekkel kerülj ágyba.
2017. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!