Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon beteges?

Figyelt kérdés

Van egy cėlom a külsömmel kapcsolatban... amit meg is fogok valositani...söt... a legjobb leszek:)


Nem akarok hėtközapi lenni.


De mėg hosszu az ut odáig... ės most mėg nem is bizom magamban... (de nėzzük a jo oldalát)

Mėg elszántabb vagyok ezėrt:)



Szoval most mėg azon a szite vagyok,hogy nem bizom magamban.

Fėlek attol, hogy összejönėk valakivel ės elhagyna... elhagyna,mert nem felelnėk meg.


Szoval nem ėrzem mėg magam annyira jonak, hogy kapcsolatot lėtesitsek egy lánnyal.


Hülye vagyok szerinted?;)



2014. júl. 8. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Végül is nem, de látom, hogy jól kijössz magaddal :)
2014. júl. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, nekem is komolyabb céljaim vannak izom-edzettség terén, viszont bnő nem kéne, és már az is rég rossz ha a nők miatt edzel, egy kilót nem érdemes miattuk megemelni.
2014. júl. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A csajozás az egy a dolog, a külsőd meg a másik. Én is a csajok miatt kezdtem kondizni. De aztán rájöttem, hogy hülyeség. Magadnak kell hogy megfelelj, és akkor a csajoknak is megfogsz.

Gondold csak el, hány olyan eset van amikor dagadt shrekek nyomulnak csini bigékkel.

Szerintem az önbizalmadra gyúrj és csak aztán a bicepszedre

2014. júl. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem csak a gyurásrol van szo
2014. júl. 8. 01:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valositsd meg onmagad! Tenyleg, addig csinald, amig nem leszel elegedett, ha elegedett leszel akkor pedig ugyelj a szintentartasra. Sok sikert neked!
2014. júl. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lelkemböl beszélsz. A külsöm kb. 40%-ig van kész, bár legalább 80%-náp szeretnék majd kezdeményezni komolyabb irányban. Most ezen dolgozom h elérjem ezt a legalább 80%-ot, de utána sztem nem nehéz megtartani ha mindig friss vagy szval nem adsz okot arra h megunjon.


Sztem nem beteges (ha mégis akkor én is az vagyok),

2014. júl. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben. De ettől függetlenül tegyél az egészségedért, nézz ki úgy ahogy szeretnél, de csak természetes módon. És mindezt csak is magad miatt! Mert biztos lenne olyan lány aki elfogad olyannak, amilyen jelenleg vagy.
2014. júl. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!