Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak e melegek miskolc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak e melegek miskolc környékén?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Miskolc mellett lakom, és már régebben felfedeztem magamban ezt a dolgot. Magamat már elfogadtam, széles baráti köröm van, senki nem tudja. Ha "díszköcsög" vagy aki priden vonul akkor ne is keress! többiek nyugodtan írhatnak :) égyébként 15 éves vagyok.

#meleg #homoszexualitás #kapcsolat #Miskolc #normális meleg kapcsolat
2014. júl. 8. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással nem sokan fognak veled barátkozni.


Amúgy,akik valóban vállalják önmagukat(legalábbis legalább magukban tiszta nekik ez a dolog),azok idővel Pestre költöznek,sajnos itt semmi élet nincs.

Én meleg vagyok,de 10 évvel idősebb nálad.

2014. júl. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hetero vagyok, nyugodj meg nincs semmi baj a hozzáállásoddal:)
2014. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
észrevettem, itt nagyon elítéltek a melegek.. :/
2014. júl. 10. 19:14
 4/10 anonim ***** válasza:
15 éves vagy,nem csodálkozom,hogy ilyen a hozzáállásod,meg vagy rémülve.Idővel majd változni fog,és nem csak aszerint akarsz majd élni,hogy mások mit gondolnak rólad,jót gondoljanak rólad.
2014. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Addig minden jó amíg nem vonulgatsz.
2014. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bleu válasza:
Szia!Én is Miskolc környékén lakom kb. 15km-re.14 vagyok és lány.Jó lenne lógni egy csajjal vagy pasival aki meleg úgymint én :) Egyébként hol laksz?nyugodtan írd meg a falu nevét:D
2014. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nem mindenki díszköcsög aki pride-on vonul, csak mondom ;).

Amúgy ott van a Stock-club kifejezetten melegeknek és leszbikusoknak ott tuti találsz barátokat vagy valami mást. Én még nem voltam, de egyszer el akarok menni a párommal:)

18/F

2014. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 vipuser13 válasza:
Szia! Én is miskolcon élek és én is meleg vagyok. Sajnos nem sok barátra tettem szert a melegek körében. De szívesen megismernélek. Írj nyugodtan
2015. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia. Én 15 vagyok és érdekelnél. Írhatsz privátban.
2015. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sofi28 válasza:
Sziasztok barátkoznék 29vok lány miskolc i
2017. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!