Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nővere azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nővere azzal zsarolt hogy ha nem fekszek le vele akkor azt fogja mondani a barátnőmnek hogy lefeküdt velem! Mut csináljak?

Figyelt kérdés
Mivel a barátnőm nagyon féltékeny típus pedig sosem adtam rá okot ezért elhinné a nővérének :( nem tudom mit csinálhatnék én nem akarom megcsalni a barátnőmet főleg nem a saját nővérével! mit tehetek hogy ne kelljen megcsalnom és hogy a nővére ne fenyegessen mert már csak két napom maradt ha azt mondta hogy ha nem.fekszek le vele akkor elhitetti a tesojaval hogy mar lefekudtunk
2014. júl. 8. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Ezt így elmondod barátnődnek.

Ha ő meg olyan, hogy mindenféle mendemondát ténynek vesz, akkor bocs, de nem is baj, ha ebből nem lesz komoly kapcsolat.

2014. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki te mielött még ö mondja meg
2014. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Küldd át ide hozzám! :-)
2014. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ne feküdj le vele. Mondd el h zsarol a nővére. Legyél őszinte
2014. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem akarom elhinni mekkora rib_ancok vannak :D
2014. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mond el a barátnődnek ezt.. hogy mit kért tőled a nővére és ha előre ezt elmondod eléggé hitelét fogja veszíteni az ha a nővére majd mondja a beígért dolgot barátnődnek.
2014. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Minden puncit meg kell dugni, amit lehet ... :-P ... 30 év múlva tök jó sztori lesz a haveroknak ...


Vajon ma még hány fantázia történet születik itt?

2014. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mondd el a barátnődnek a sztorit, ha szeret és bízik benned, akkor nincs baj. A nővérét meg küld át hozzám, én szívesen lefekszek vele. :)
2014. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Készíts hangfelvételt arról, ahogy a nővére ezt mondja neked.
2014. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
hangfelvétel elég bizonyíték
2014. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!