Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gázul néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gázul néz ki a mellem?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és már nőni nem fog szeretném megnagyobbítatni de az még idő mire lesz rá pénzem és mivel strandra fogok menni nagyon rossz érzés mert soha nem tudom elengedni magam rendesen mert zavar,hogy semmi mellem nincs a pasim meg nézheti a sok jó mellű csajt :(

Még olyan bikinit se találok amibe elfogadhatóan nézne ki vagy nem látszana,hogy ilyen kicsi.


[link]


2014. júl. 8. 13:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Enyém ennél kisebb, akkor most ássam el magam?

20/L

2014. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek, se sok modellnek is ilyen van. Nem tudom melyik bolygón élsz a miénken ez nagyon is normális.
2014. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ezt nagyobbíttatni? Minek? Nekem AA-s sem volt amikor megcsináltattam, ez kb egy szimpla B-s méret lehet.
2014. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én ilyennel már elégedett lennék, ugyanis az enyém is kisebb.
2014. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
sokkal jobb mint a lógós mellek:)
2014. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ja és igen, nincs vele gond, teljesen jó, ennél kisebb is van. De legalább kapod a dicsérő, meg nyálcsorgató kommentet, privit, biztos ez volt a cél amiért kiírtad.
2014. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ez pont egy formás tenyérbe illő, az egyik legjobb és legszebb fajta ...
2014. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Gyönyörűek ezek, egyáltalán nem kicsik. Nem is nagyok, de ezekre igazán büszkének kéne lenned! :)
2014. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
12%

Nagyon nem jo...fuuuujjj!


Sportolj valamit!

2014. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább ez jön be, mint a lelógó.

~1 férfi

2014. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!