Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esély rá, hogy nőni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély rá, hogy nőni fog a mellem, vagy ennyi volt?

Figyelt kérdés
75/B-s a mellem, és ez még nem is lenne olyan nagyon nagy probléma, de kb. 8. óta ugyanez a méretem. Valamennyit biztos nőtt azóta, de elég keveset.
2014. jún. 28. 15:39
 1/10 A kérdező kommentje:
17/L
2014. jún. 28. 15:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd akkor kezdj panaszkodni, amikor meg is ereszkedik:D
2014. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legyen ez a legnagyobb problémád!
2014. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát magától nemhinném hogy fog nőni. Max ha fogamzásgátlót szedsz akkor lehetséges hogy egy picikét de az se egy egész kosárméretnyi. A terhességben viszont bízhatsz. Barátnőm anyukájának szülés előtt kicsi volt a melle A max B kosaras most D kosarasat hord. (És nem azért mert meghízott)
2014. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

(Ez egyáltalán nem kicsi mell.)

Egyébként egy nő ilyen szempontból 21 éves koráig is fejlődhet.

2014. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
alkati kérdés..nekem olyan 20-21ig nőtt..utána változott, de pl barátnőmnek ugyanakkora maradt mint gimnáziumba volt.
2014. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De igen, nőhet. Én nem híztam az évek során, mégis 85C-sre nőtt a mellem 14 éves korom óta (amikor még műugrottam, szóval 0 mellem volt).


Simán lehet, hogy még nő. A tanácsom: nézd meg a nagymamáid fotóit ilyen idős korukból, a genetika ugrani szokott egy lépcsőt, így nem a szüleidtől öröklöd az ilyen tulajdonságokat.


26N

2014. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van pár jó módszer ;-)
2014. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 28. 16:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajod a méreteddel. A legtöbb csajomnak e körül volt, és teljesen meg voltam velük elégedve.
2014. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!