Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fiúnak jönnek be ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiúnak jönnek be ezek az undormányok?

Figyelt kérdés

Sosem értettem azokat a lányokat,akik direkt akarnak koplalással csontsoványak lenni.Most nem az anorexiásokról beszélek,hanem azokról,akik egyáltalán nem látják magukat kövérnek,de mégis betegesen soványra akarnak fogyni.Ezzel azt hiszik,hogy vonzóak a fiúk körében,de szerintem egyáltalán nem..sőt,pont az ellenkezője.

Vagy nincs igazam?: [link]


[link]



[link]



2014. júl. 8. 14:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
Nekem nagyon,szívesen taliznék ilyen csajjal :) 36F
2014. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
Az elsőt még elvinném egy menetre.
2014. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
nekem a teltebb lányok jönnek be, de a belső ami nagyon fontos...nem tudom mi lenne ha találnék egy ilyen lányt megfelelő belsővel...szerintem felhízlalnám :D amúgy sokaknak bejönnek ezek a lányok divatból...
2014. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Jesszus
2014. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nemtudom. De sajnos van egy osztálytársam aki erről nem tehet. :/ Háromszor Annyit eszik mint én. Ilyen az anyagcseréje.

De akik direkt ilyenre éheztetik magukat, azokkal baj van.

2014. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az első tetszik.
2014. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
Az első teljesen rendben van.
2014. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
O, bár ne nyitottam volna meg ezeket a képeket... :(
2014. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%
Az ilyeneket én sem értem .. szokták mondani, hogy a kutyák játszanak csontokkal ..
2014. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Bammeg én megijedtem. Főleg a 2. képtől. Isten ments, hogy ilyen barátnőm legyen. Suliban volt egy ilyen csaj, és vagy havonta 2x ájult el, hogy haza kellett mennie... Az anyja meg a suliban dolgozott!

19F

2014. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!