Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy a Gyakoris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy a Gyakoris lányok túlnyomó többségének a sportos, izmos pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Az átlagos, kissé zsíros, kis pocakos férfiakat már nem értékelik. Mikor elhangzik egy olyasmi kérdés, hogy mi az ideáljuk vagy milyen pasikkal jönnének össze, akkor a válaszok: sportos, izmos. Most komolyan véletlen vagy nem, hogy az itteni csajoknak ennyire fontos a sportosság vagy csak a nyomor álmodik? Mert rengeteg olyan kövér és átlagos testalkatú ismerősöm van, akiknek van barátnőjük és egyáltalán nem izmosak...
2014. júl. 5. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a GyK-hoz. Csak szimplán más, ha neten ismerkedsz és ha élőben, itt mindenki az ideálját keresi, mert szó sem lehet személyes benyomásokról, kisugárzásról (lévén nincs fizikai kapcsolat). Az ismerőseid többsége valószínűleg nem neten ismerte meg a párját, de szólj, ha tévednék.
2014. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Jobban néz ki hidd el a sporttól semmi bajuk nem lesz a fiuknak se a lányoknak.Az inkább mindenki javára van.Csak egy kicsit legalább.Ez nem azt jelenti,hogy izompacsirta kell az itteni lányoknak.
2014. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És a sportos, izmos pasi az ideál? Átlagos már nem jó? Mert engem aztán igazán nem érdekelne, ha egy nő nem sportos, hanem átlagos, kissé molett. Nem ezen múlik szerintem.
2014. júl. 5. 09:12
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Máshol sajnáltasd már magad. Ha nem tetszik, sportolj.
2014. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért mert neked mindegy, nem kell, hogy mindenki így gondolja.
2014. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es ne beszélj már félre te barom
2014. júl. 5. 09:16
 7/10 anonim ***** válasza:
(1-es) Nem azt mondom, hogy az az ideál, csak a nők többségének az jön be. Viszont abban 2-esnek is igaza van, hogy a sport csak egy nagy előny, nem feltétlenül kell hozzá a kigyúrt test...
2014. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A pasim 130 kiló, ebből legalább 20 kg zsír és 183cm magas.

Nekem nem volt fontos, hogy sportos legyen, de az hogy mackós és egyben izmos is az már annál inkább.

Egyszer 3 utcán keresztül vitt az ölében, mert nem tudtam járni.

2014. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát, kérdező, ha ideált kérdezel, és azt modják, hogy az a sportos pasi, az nem feltétlen azt jelenti, hogy ez annyira fontos, és csak ilyennel jönnének össze, csak ez a legszebb, amit el tudnak képzelni. nekem is ilyen pasi az ideálom, de ettől még volt olyan, hogy egy mackós pasival jártam, akit ugyanúgy szerettem, mintha izmos lett volna.

(egyébként én elég sokat látom itt leírva a mackós pasikat is ideálnak)

2014. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert az az ideál. De ha belegondolsz, neked is az ideális nő a nagymellű, karcsú derekú, szép arcú, de ezt simán felülírja a szerelem, amikor már nem ideálokról, hanem konkrét emberekről van szó.
2014. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!