Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » CSAK KITALÁLT! Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAK KITALÁLT! Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy fiú((mostantól Peti) de elgondolhatjátok fordítva is mindegy).Szóval Petinek van egy barátja,Sára.Sára szerelmes Karcsiba.Nagyon szereti.De Karcsi mindig megbántja,nem bánik vele jól,ezerszer megcsalta már Sárit de Sári mindig visszafogadta.Peti aki közben szerelmes Sáriba nem tud mit csinálni,már sokszor beszélt Sárival hogy nem éri meg Karcsival kapcsolatban leni de Sári mindig vissza tért Karcsihoz.(Sok a név ismétlés tudom).Mit tennétek Peti helyében?Peti tudja hogy nála sokkal jobb sorsa lenne Sárinak de Sárinak Karcsi kell még akkor is ha állandóan megbántja.

(A történet és a szereplők kitaláltak mindennemű hasonlóság az életben való történéssel a véletlen műve.lol ezt jó kiírni:D)



2014. júl. 8. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hol van gizi?
2014. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gizivel csalja Karcsi állandóan Sárit.
2014. júl. 8. 17:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Sári egy tipikus "mazochista" lány.
2014. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy petike. Ez barát-zóna forever.
2014. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:D Ez tényleg kitalált volt,csak érdekelt mit tennétek.
2014. júl. 8. 17:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
leirtad a lanyt aki feleszines es csak a kulso szamit neki
2014. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Petike helyében hagynám a fenébe Sárit.
2014. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Voltam már "Peti", miután láttam, hogy "Sári"-nak pont ez kell hagytam a fenébe mert rájöttem, hogy velem soha nem lenne ilyen boldog mert én nem vagyok olyan mint "Karcsi".
2014. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát jól mondjátok.(y)
2014. júl. 8. 18:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Petike jobbat érdemel, randizzon Katival, aki már úgyis régóta figyeli őt.
2014. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!