Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tini fiúk csak szexről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tini fiúk csak szexről álmodoznak? Olyan nem létezik, hogy egy ruhában lévő kitalált lánnyal való találkozást képzelnek el akár többször is?

Figyelt kérdés
Ugye a tini lányok pl olvasnak egy könyvet,és elképzelik a romantikus,véletlenszerű találkozást a rejtélyes idegennel meg ilyenek. Fiúknál az álmodozás tinikorban csak és kizárólag szexről szól?

2013. aug. 22. 03:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kérdésem: miért általánosítasz? A mai tinilányok sem olyanok, amilyennek elképzeled őket..
2013. aug. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A tiniknél is valahogy így van.


A legfrissebb felmérést az Ohiói Állami Egyetem pszichológusai végezték a témában, egy teljes héten át firtattak mindennap 18 és 25 év közötti egyetemi hallgatókat arról, hogy hányszor jut eszükbe a szex, az evés és az alvás. A végeredmény szerint a férfiak napi 28 percenkénti „teljesítményével” szemben a nők 51 percenként gondolnak szeretkezésre. A The Daily Mail című brit lap a tanulmányból kiemelte, hogy akadt olyan nő, aki messze felülmúlta a férfiakat: neki naponta 140-szer jutott eszébe pajzánság.

2013. aug. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ja! Az igaz. Akkor úgy fogalmazok,a rendes/csendes/könyvmoly tìpusú 14 körüli lányok,mint a húgom. Ő ilyenekről álmodozik,egyet-kettőt elmesélt.(az a vámpír,valami Cullen meg Cortez az szjg-ből..de mindegy)Na és a fiúknál van ilyen?
2013. aug. 22. 03:44
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez érdekes volt,de nem tudtam meg,hogy álmodoznak-e felöltözött nőkről is vajon? Főleg pasik válaszát várom,köszönöm
2013. aug. 22. 03:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem épp regény alapán, mert én nem vagyok könyvmoly, de szoktam. Igaz, én konkrétan egyvalakiről, de gondolom az is számít. Helyesírási hibákért ha vannak, bocs. Mobilról írok.



17/f

2013. aug. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

3 kérdés van. (ugye aminek kérdőjel van a végén)

Válaszok:

1. Nem!

2. Biztos van, sőt most kapaszkodj meg, lehet olyan is van h nem kitalált hanem valós lánnyal..

3. Már megint hü**e vagy.


Ja a tinilányok olvasnak meg álmodoznak, a fiúk meg csak kú***nak mi? Remélem ezt te sem gondoltad komolyan. A válaszom színvonala kb egyezik a kérdés színvonalával..

2013. aug. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Van. És álalában nem kitalált ganem valaki akit láttam az utcán vagy valahol.
2013. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

17 évesen nem is a egyetemről fogok álmodozni, ráér még 1-2 évet.


17 évesen élni kell, és nem apácát játszani. Ráér arra majd az 30 évesen.

2013. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat kérek. én csak feltettem egy kérdést. Azért a legtöbb fiú a szexről fantáziál..nem kértem,hogy bírálgassad a kérdésemet.

Többieknek köszi:) én is telóról vagyok. Csak azért igyekszem ennyire (nem rövidítek,viszonylag helyesen írok) mert különben lehülyéznek.

Bár ez most is megtörtént.

És ilyenkor mit képzeltek el? Séta,mozi vagy mi?

2013. aug. 22. 12:47
 10/16 A kérdező kommentje:
attól lesz valaki apáca(férfi létére??),hogy egy nőt ruhában képzel el?
2013. aug. 22. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!