Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg csaj lenne, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg csaj lenne, vagy csak provokátor válaszadó?

Figyelt kérdés

Ha tényleg csaj, akkor nagyon gáz, idézem:

"Hát én biztos nem járnék egy áccsal,vagy segédmunkással.

Igénytelennek tartom azokat az embereket akiknek nincs semmi fantáziájuk az életükkel kapcsolatban.

A csajoknak igényes,stílusos pasi kell.

Persze ez a koron is múlik.Fiatalon még nincs vele akkora probléma,mert vhol el kell kezdeni és a szükség nagy úr.

De ha vki 30évesen is ezt a munkát végzi az már gáz!

Ha saját magadnak megfelelnél akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést,vszinü szégyenled a munkád.

Akkor meg miért nem törekszel többre?Inteligens pali nem csinálja ezt sokáig."Idézet vége.


Na most ezek után hogy hogy csodálkozik még bárki is a nőgyűlölő pasikon, amennyiben tényleg vannak ilyen gondolkodású nők és nem csak troll válasz volt ez?!



2014. júl. 8. 18:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy akármelyik munka végzője lehet olyan ember mint a "sztereotíp segédmunkás", még ha egy jól fizető, jónak mondott munkája van akkor is... Talán szerencsés volt és kifogott egy olyat amiért jó pénzt kap, de attól még ugyanúgy utálhatja és lehet egy kedvetlen, unalmas ember szóval elsőre a munka alapján megítélni valakit hülyeség.
2014. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A nők nem szoktak ilyen közhelyekkel dobálózni, hogy "a szükség nagy úr", valamint többnyire tisztelik a saját nemüket annyira, hogy ne "csajozzanak"; és megfontoltan, higgadtan, diplomatikus válaszokat igyekeznek adni. De persze lehet, hogy egy tizen-egynéhány éves leányzó volt az elkövető, abból ítélve, hogy a harminc már olyan nagyon öregnek tűnik a számára.
2014. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azért mert akadnak ilyen ostoba ribik még ne utáld meg a női nemet. Nekem diplomám van, igényes vagyok és a férjem ács. És imádom és felnézek rá, mert fel tud építeni egy házat is ha kell saját kezűleg, és ráadásul szexi is. És azért olvasott,művelt ember, lehet vele beszélgetni bármiről.
2014. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Véleményem szerint tutira csaj írta a választ. Az is nyilvánvaló, hogy egy plázacicáról beszélünk, aki nem tudja értékelni a becsületes munkát csak azt, ha egy gazdag férfi eltartsa. Ne is törődj vele.
2014. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem szexi ha egy pasi két kézzel keresi meg a kenyerét, én például teljesen bele vagyok zúgva egy ácsba, bírom az erejét sőőőt még a bőrkeménedései is szexik!!!! :)

17/L

2014. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is "értelmiségi" vagyok és sajnos sokszor az értlemiségiek elfelejtik hogy mekkora szükségük van ácsokra,szerelőkre szakemberekre mert nélkülük nem lenne se házuk se semmijük.,
2014. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tipikus pitsa akinek lövése sincs az életről.
2015. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ugyanmár... ez csak egy kislány. Semmi köze a nőkhöz.


Miért utálná bárki is a nőket miatta?

2015. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!