Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi kell ahoz, hogy egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahoz, hogy egy kapcsolat több éven keresztül müködjön? Gondolok itt arra ti miben látnátok a siker kulcsát? Ezt a kérdést egy társkereső oldalon láttam és megdöbbenten láttam, hogy egy dolgot egyik válaszado sem adott.

Figyelt kérdés
Hát kivácsi vagyok ti hogy gondoljátok? Ja kor nem azért lenne lényeges,hogy lássam csak fiatalok felelnek-e.
2011. jún. 14. 22:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

kommunikáció. hogy elfogadjuk egymás rossz szokásait is, de mégis apróságokon tudjunk változtatni a másik kedvéért. hűség. bizalom. hogy kimutassuk az érzelmeinket, legyenek közös programok, ne "fásuljunk" be

19L

2011. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hát, tisztelet, szerelem/szeretet... Bizonyos fokú szabadság... Alkalmazkodás, kompromisszumok... Bizalom, kommunikáció... És szerintem elengedhetetlen a mindkét félt kielégítő szexuális élet:)) Hirtelen ennyi jutott az eszembe.

Szerinted?:)

23N

2011. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van. Az nagyon fontos h a problémákat megbeszéljük, ne indulattal hanem értelmes ember módjára. Meg az is fontos, hogy ne azt találjuk a legjobb megoldásnak, hogy keresünk valaki mást. Ez első évben mindenkivel könnyű együtt lenni. A hosszú távért már dolgozni kell és minden kapcsolatban vannak nehézségek.
2011. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Őszinteség, hűség, kommunikáció, jó ha van valami közös érdeklődés, az is fontos, hogy egymásra legyenek hangolva lelkileg, hogy megértsék egymást.
2011. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 RaksashaGirl ***** válasza:

A fő hogy ne lankadjon a szerelem, ne csaljátok meg egymást, meg túl sokat vagy épp túl keveset sem legyetek együtt.. Szerintem. Bár nekem ő az első kapcsolatom, nem vagyok még túl tapasztalt, igaz hogy már egy éve tart.. :)

15/L

2011. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Jó nagy adag szerelem,bizalom,rengeteg tolerancia,türelem,alkalmazkodókészség.Rengeteg együtt töltött idő,érintés,figyelem,dicséret.Sok csata,békülés.Ragaszkodás.Azt hinné az ember,hogy egy sok éves kapcsolatot nehéz kikezdeni,lehet,hogy így van,de akkor a 8 év még nem számít soknak.(nekem 8 éves a kapcsolatom)Mondjuk mi fiatalok is vagyunk,lehet ezért érzem néha törékenynek.
2011. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
jjjaaa 22 lány vóótam
2011. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 RaksashaGirl ***** válasza:
Ja igen.. Kimaradt hogy "mindig beszéljétek meg a problémáitokat, gondjaitokat egymással".. Ez a legfontosabb. :) (15/L voltam. )
2011. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja és persze kommunikáció,mindent meg lehet beszélni!
2011. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Bocsesz még várok,mert kiváncsi vagyok.Annyit elmondok életembe egyszer müködött rendesen a kapcsolatom és a választ azota tudom,de mégegyszer bocsesz,még kiváncsiskodom egy picit,de itt vagyok,figyelek.
2011. jún. 14. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!