Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSÚNYA! MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik, iszonyú jó humora van, kedves, rendes stb, szóval a belső tulajdonságai több, mint rendben vannak, de aaaaaaaa ahogy kinéz...

se nem hosszú, se nem rövid, zsíros haj, összenőtt szemöldök, szemüveg, béna cuccok (a béne cuccokat még elviselem de a többit...)

egyszer levette a szemüvegét és beletúrt a hajába (így nem a homlokában volt, és így határozottan jobban nézett ki), és EGEK! Rá kellett jönnöm, hogy ha kontaklencsét hordana, elmenne fodrászhoz és néha hajat mosna, totál jóképű lenne!


A kérdés végülis az, hogy hogyan lehetne finoman célozni rá, hogy valamin változtatnia kellene?



2014. júl. 8. 18:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%
Kupáld ki. Ezek szerint nem menthetetlen eset.
2014. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Törd el a szemüvegét egymás után többször "véletlenül" és mond hogy sokkal gazdaságosabb lenne egy kontaktlencse:)
2014. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
akik azt osztják, hogy "felszínes egy pi€sa ez" azok nyilván szobára mennének egy pattanásos, zsíros képű, olajos hajú, karvalyorrú csajjal csak azért, mert jó vicceket tud.
2014. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Hát basszus... Mit kell görcsölni? Odamész: Igénytelen vagy, mint egy görény bäszdmeg. =)
2014. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
nem akarom megbántani, és ha valaki, ő tényleg nem egy felszínes ember, és nem akarom, hogy azt higgye, én az vagyok :/
2014. júl. 8. 18:56
 6/40 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodtan mondd meg neki, hogy igénytelen és hogy ezen és ezen változtasson és akkor elmész vele randizni. Ennyi. Nem olyan bonyolult.
2014. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ilyet csinál oda kell menni hozzá, rámosolyogni és ezt mondani: "Te lennél a legjobb pasi a világon/országban/ismerőseim között, ha rendbe lenne a frizurád, és kontaktlencsét hordanál. Simán elcsavarnád így a fejem... nekem is volt ilyen barátom, be is játszottam nála, 2 nap múlva már úgy nézett ni, hogy előnyös volt neki, én meg két napra rá már jártam vele. Ennyi.
2014. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
óó de ez tök jó, ha javítható. :) célozz rá ügyesen és ha bejössz neki, alakulni fog és jobban fog vonzani is.
2014. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

De meg kell neki egyenesen mondani... Ha hozzám odajönne egy csaj és azt mondaná, hogy ha egy kicsit igényesebb lennél simán járnék veled.


Másnapra metroszexuális lennék :D

2014. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

és utolsó, értem, mire gondolsz, de én nem azt akarom, hogy metroszexuális legyen, hanem hogy emberien nézzen ki :D

2014. júl. 8. 19:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!