Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSÚNYA! MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik, iszonyú jó humora van, kedves, rendes stb, szóval a belső tulajdonságai több, mint rendben vannak, de aaaaaaaa ahogy kinéz...

se nem hosszú, se nem rövid, zsíros haj, összenőtt szemöldök, szemüveg, béna cuccok (a béne cuccokat még elviselem de a többit...)

egyszer levette a szemüvegét és beletúrt a hajába (így nem a homlokában volt, és így határozottan jobban nézett ki), és EGEK! Rá kellett jönnöm, hogy ha kontaklencsét hordana, elmenne fodrászhoz és néha hajat mosna, totál jóképű lenne!


A kérdés végülis az, hogy hogyan lehetne finoman célozni rá, hogy valamin változtatnia kellene?



2014. júl. 8. 18:52
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

# 10

Mondjuk ez után azt hiszem téged sem az eszedért szeretnek:D

2014. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

?

nem hinném, hogy az ízlés összefügg az intelligenciával

2014. júl. 8. 19:08
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
hát esetleg összejöhetsz vele, ha az emgvan. akkor elvileg úgy moshatod a haját ahogy akarod. elmentek venni pár ruhát is. Am szerintem nem mindig oylan fontos h miért szeretnek valakit, az a lényeg h szeressen és kész. ha vmi mégis zavarna. ak tennék más dolgot vele amiért szeretne.
2014. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

# 12

Még mindig nem érted. Nem baj:)

2014. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

kérd meg, hogy jöjjön el veled vásárolni, mert egyedül nem szeretnél. Menjetek a fiú részlegre, és mondd neki: úúú, ez a nadrág nagyon jól állna neked, stbstb

Aztán ha megveszi, dícsérd, stbstb

aztán pár nap múlva megemlíted, hogy neked tökre tetszik, hogy ha egy fiúnak ilyen-olyan kinézetű haja van, stbstb

Senki se menthetetlen :D


(amúgy valaki engem is kikupálhatna, talán én is jóképű vagyok :DD )

23/F

2014. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
14-es , ne szekáld már. xD
2014. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

15!


Na mutasd magad, hátha tudok segíteni. :D

2014. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Én igényes vagyok , viszonylag jóképű és nincs senkim :( oké kicsit visszahúzódó vagyok kezdetben de ez elég ok arra hogy barátnő nélkül haljak meg?
2014. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
ezt finoman nem lehet megmondani,de ha te is bejösz neki akkor tutitra nem fog megharagudni azért mert jó pasit csinálsz belőlle,és utána még jársz is vele.
2014. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
18, nem ok rá, de ezen is lehet segíteni. Ha vannak barátaid igazán bemutathatnának neked egy hasonló csajszit, aztán meglátjátok mi lesz.
2014. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!