Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy srác sok csajjal fekszik le akkor ő a király, viszont ha egy csaj csinálja ugyanezt akkor ő k**va?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudtommal az ilyen csajok elég népszerűek. Szóval nem tudom miről beszélsz.
2014. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Mert a férfinak az a dolga, hogy mindenfelé szórja a magokat, hogy minél több és jobb utódja legyen. A nőnek pedig az a dolga, hogy kiválassza az erre legmegfelelőbbet. Sok szerencsét.
2014. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lekurväztak? :DD
2014. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nem volt már?
2014. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
ezt a pancser férfiak találták ki, mert féltékenyek azokra a nőkre, akik akkor szexelhetnek, amikor csak akarnak ;)
2014. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
biztos mindjárt jön vki a kulcsos példával :D
2014. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert a lányok dolga válogatni ha nem válogat, hanem sűrűn összejár a férfiakkal akkor a férfi nem megtisztelve érzi magát, hanem egynek az 1000 közül.
2014. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
A férfi is egy ugyan olyan igénytelen szajha, ha csak úgy ide-oda dugogatja a kukacát, szal...
2014. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a férfiak sem azért fekszenek le velem, hogy megtisztelve érezzem magam, és én se velük.
2014. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fish1 ***** válasza:

Szerintem a mondat első fele csak a pasik szemszögéből igaz. Nekem nem kellene olyan pasi, aki hetente váltogatja a nőit, mert kapcsolat szempontjából komolytalan.

Én ezeket hímringyónak hívom, nem királynak.

Ugyanígy az a nő is komolytalan, aki minden második pasinak odadobja magát.

2014. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!