Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit tennétek/éreznétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tennétek/éreznétek, ha egy lány miattatok lenne öngyilkos?

Figyelt kérdés
Mondjuk a visszautasítás miatt. És a halála után egy levélből tudnátok ezt meg.

2014. júl. 8. 18:57
1 2
 1/12 Költőnő? ***** válasza:
68%
mi most ez a szatyor öngyis kérdés?
2014. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgy kell neki, pedig nem sokat veszített velem.
2014. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
semmit, mert miattam biztos nem lenne senki öngyilkos :) most ne értsd félre nem sajnáltatás vagy "úgy se kellek senkinek" szöveg...én szimplán direkt bunkó vagyok ha valaki közeledni akar felém azonnal kiábrándítom magamból :) de ha mégis megtenné valaki az helyzettől függne...
2014. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom elképzelni. csak akkor tudnám ha át élném. mert nem mind1 hogy előtte mi történt.
2014. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudnám elviselni..
2014. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem ha ilyen terveid vannak, ne csinald! en is voltam ilyen helyzetben es bar direktbe nyuszi voltam, de pl. ne neztem korul az uton vagy villamos sineknel mikor atmentem es remenykedtem, hogy mar nem erek haza tobbet. Kerestem a veszelyes helyzeteket stb.

Mostmar viszont tudom, hogx ezt is tul lehet elni, csak rengeteg idobe telik..

2014. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem miattam lenne öngyilkos, hanem saját maga miatt. Az ő döntése lenne.
2014. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát először megijednék, hogy nehogy elővegyenek a lány halála miatt. Azután belátnám, hogy nem vagyok bűnös, mivel a lány ezzel bűntudatot akart bennem kelteni és a kapcsolat nem olyan, hogy bepróbálkozok valakinél és az el kell fogadjon engem, így túl könnyű lenne...


Én soha nem utasítok vissza senkit, s engem sem utasítottak vissza még soha, mert nem próbálkozok, és nálam se próbálkozik senki, mivel antiszociális és koravén vagyok.


Egyébként ha öngyilkos akarnál lenni...de úgysem teszed meg, mert aki direkt módon kijelenti, az általában nem teszi meg, és most is az általánosságról beszélünk.

2014. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett: Nem akarok öngyilkos lenni, csak kíváncsiságból kérdeztem meg.
2014. júl. 8. 19:11
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen biztosan nem fordulna elő velem soha,mivel szinte az összesnek olyan vagyok,mintha levegő lenne ott nagyjából...
2014. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!