Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom címéért az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom címéért az egyik haverját vagy inkább a húgát kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni valamivel a barátomat, de még nem tudom a címét. Nem ismerem se a haverjait, se a húgát, viszont kellene a címe, amit még sosem kérdeztem meg tőle. Nem a barátomtól akarom megkérdezni, mert az eléggé feltűnő lenne, hogy akarok valamit. Arra gondoltam, hogy megkérdezem valakitől, viszont nem tudom, talán a húgában jobban bízhatok, hogy nem említi meg a barátomnak ezt, meg a meglepetést sem, ha szépen megkérném a lányt. Mert ugye a haverja gondolom rögtön elszólná magát a fiú előtt.
2014. júl. 8. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
a húgát
2014. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azert az kisse fura, hogy nem tudod a cimet, nem gondolod?
2014. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem voltam még nála és sosem kérdeztem tőle, csak azt tudom, hogy merrefelé, de a házszámot pontosan nem.
2014. júl. 8. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!