Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a pasim haverját!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a pasim haverját! Mit tegyek úgy, hogy senkit ne bántsak meg? 24/L

Figyelt kérdés
A jelenleg én intézem a pasim ügyeit és az egyik haverja. Harmadszor megyek vele intézkedni. És egyre furcsábban viselkedik, hirtelen felindulásból megölel, megfogja a kezem, bökdös, simogat, állandóan poénkodik. Ha hozzám beszél én önkéntelenül hátrálok, mert egyre közelebb jön, belemászik a fejembe.Egyre kényelmetlenebbül érzem magam, nem értem, hogy ezzel mit akar...

2014. máj. 6. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki...
2014. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, normális, jó érzésű nő már az első alkalommal rászólt volna...
2014. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt tényleg kihagytam, hogy rászóljak, ebben igazad van, mert a döbbenettől azt sem tudtam mitévő legyek ... de ez sajnos nem mindig egyértelmű. Viszont minden jelét mutattam annak hogy taszít arrébb álltam, ha közelebb jött, eltoltam a kezét ha hozzámért és megdöbbenve kibújtam az öleléséből, és amennyire lehet csúnyán néztem rá... ekkor ő elviccelte az egészet. Eleinte tényleg nem tudtam eldönteni, hogy viccel vagy közeledik felém. Mellékesen azért sem feltételeztem rosszat, mert családja van, és a barátom a legjobb barátjának tartja.
2014. máj. 6. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
háhá, meg akar ugrani!
2014. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, nem akarlak ezzel megbántani, de megtennéd, hogy nem ölelgetsz és nem simogatsz?! Sajnos elég nehezen viselem, ha a barátomon kívül mások ilyen módon belépnek az intim szférámba, nekem ez egy kicsit furcsa. Remélem megérted és nincs harag!"


Egy ilyen, vagy ehhez hasonló mondattal például lehet próbálkozni érzésem szerint, nincs benne semmi sértő, csak udvariasan megkéred.

2014. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves utolsó válaszoló, élek a tanácsoddal, ha ilyen még 1x előfordulna!
2014. máj. 6. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!