Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tizenéves lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tizenéves lányok miért ilyen életképtelenek pasizas terén?

Figyelt kérdés

Buktam par lanyt a kísérletemen de megérte.


Mindegyikkel írogattunk facebookon,volt 1-2 randi. Mindig én írtam,én hívtam őket ők engem soha. (Pedig az érdeklődés megvolt)


Aztan egy randi utan nem írtam nekik vartam hogy majd ők.

Mind később megtudtam kiakadtak,van amelyik sírt,a baratnőiket ramküldték,dühöngtek,varakoztak..

DE EGY ÜZENETET NEM VOLTAK KÉPESEK ÍRNI!


Miert? Komolyan randiztok,órakat beszélgettek,csókolóztok egy pasival de egy üzenetet nem vagytok képesek írni? Ja és miert csodalkoznak ha nincs pasijuk?

19/F


2014. júl. 8. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Tipikus magyar lányok...
2014. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Sajnallak draga baratom, tenyleg szar ugy... Nem minden lany olyan, hogy mer irni egy fiunak, tudod, ez olyan meltosag-dolog, hogy majd a himnem rair. :) En nem vagyok ilyen, van akinek ez bejon, van, aki pedig visszautasit, vagy felreert... Kinek a pap, kinek a papne, nem mindenki vallalja be.
2014. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
A romantikus filmekben a csajok SOSEM írnak a pasinak, szóval mit vársz a gagyi filmeket szocializálódott kis tinilányoktól?
2014. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

csak én vagyok így h. nagyrészt én írok rá a fiúra kb. volt h. heti 2x is amikor ő csak havi 1x vagy 2x ír rám:S

17/L

2014. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ennek oda-vissza alapon kéne működni. Észre vehetnék már hogy nem középkor van hanem egyenjogúság.
2014. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy randi után ez még oké, kettő után már tényleg nem.

De az is lehet, hogy kísérletszagú volt a dolog, megérezték, hogy nem valós az érdeklődésed.

2014. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha nem ilyen kis életképtelenek akkor barmi lehetett volna akar a legelsővel is szóval..:)
2014. júl. 8. 23:30
 8/12 anonim válasza:
36%
Szerintem egy fiúnak kell kezdeményezni,nem egy lánynak...
2014. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem olvasd el még egyszer a kérdést
2014. júl. 11. 00:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Most emgnyugodtam,hogy nem csak én látom így :D Pont tegnap voltam discoban , és annyira nyszelet az összes h az már fáj , egyszerűen odamész hozzájuk és azt se tudják h mit csináljanak .. azt nem értem h akkor minek járnak ilyen helyre, mikor csak a barátnőjüket simogatják meg kerülnek mindenféle kontaktot , arról nem is beszélve h ha mondjuk kint akarsz velük beszélgetni, a legtöbb arra is képtelen h 2 értelmes mondatot összerakjon , egyszerűen szánalom..
2014. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!