Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, nemrég ismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, nemrég ismertem meg. Az elején elérhetetlennek tűnt, de mostmár jó viszonyt ápolunk. Egyre jobbat. Lent részletek. Vélemény?

Figyelt kérdés
Szóval úgy éreztem, hogy közömbös vagyok neki. Valószínűleg az is voltam, de mostmár egyre érdeklődőbb irántam. Nem tudom, lehet csak egy vagyok a fiúbarátai közül, vagy talán több? Csütörtökön (júl. 10.) egy bulira vagyok hivatalos amire ő is. Amikor mondtam, hogy én is ott leszek azt mondta ,,ez az", de nem is neki mondtam pontosan, hanem egy haveromnak. Neki pedig felcsillant a szeme. Nem szoktunk sokat együtt lógni, csak néha elbeszélgetünk vele és a barátaival, amikor összefutunk a városban. Néhány napja is így beszélgettünk. Nekem egyszer csak csengetett a telefonom, miközben beszéltem a telefonon a lány pont haza kellett menjen. Letettem a telefont ő elköszönt éppen és indult is el. Visszaköszöntem, ő rám nézett, oda jött megpuszilt, igaz utána a többi fiút is a társaságban, de amikor engem puszilt meg, valahogy más volt, szerintem. Azelőtt soha nem ő jött oda búcsúzni, ha én nem nem mentem oda hozzá, puszit sem adott. Egyszóval az lenne a kérdésem, hogy tényleg kezdett közeledni hozzám vagy csak én verem nagy dobra? Szerintetek van esélyem egy kapcsolatra? A lány gyönyörű így sok, ilyen ,,nagyon menő" arccal van körbevéve, úgy érzem mellettük nincs sok esélyem, főleg, hogy nagy része ezeknek az arcoknak kockahasú izomállat, én pedig inkább mackótípus. Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredett, vélemény? 15/F

2014. júl. 9. 02:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehetséges hogy bejössz neki.
2014. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 cukorka;) válasza:
100%
így lány szemmel, lehet, h többet érez irántad mint barát, a bulin próbálj meg a közelébe férkőzni ;)
2014. júl. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ebből valami, talán a bulin érdemes lehet majd lépni. Hajrá!
2014. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek lélektanilag. Csak annyit tudok mondani, hogy legyen igazatok. Ment a zöld kéz
2014. júl. 9. 11:36
 5/11 B25 ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül jelenti azt hogy a lány bármit is akar tőled. De azért ne add fel, mond el neki hogy kedveled aztán meglátod! Sok sikert!
2014. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na ne! Kiderült, hogy haveromra nyomult, csak rajtam keresztül próbálja megismerni, hát ez elég ciki :((
2014. júl. 10. 11:04
 7/11 A kérdező kommentje:
De azért köszi a bíztatást mindenkitől!
2014. júl. 10. 11:05
 8/11 anonim válasza:

Ó!

Nagyon sajnálom!

Azóta van valami más?

2014. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem, nagyon kedveltem és kedvelem ezt a lányt, és az aki talán a legjobb barátom volt, a szemem előtt nyomult rá annak ellenére, hogy tudta, mennyire belehabarodtam már rég óta csak még nem léptem, mert nem akartam a lánnyal a baráti kapcsolatunkat ezzel elrontani, de most itt lett volna az alkalom és jött a csalódás :( m1, van még vagy 4 milliárd nő a földön
2014. aug. 22. 10:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így jártál. Én is 15 éves fiú vagyok, előttünk az élet, sok jó csajjal fogunk még találkozni.

Viszont egy mondatodra visszatérnék: "Nem tudom, lehet csak egy vagyok a fiúbarátai közül, vagy talán több?" Ezek szerint skizofrén vagy :D

2014. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!