Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, nemrég ismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, nemrég ismertem meg. Az elején elérhetetlennek tűnt, de mostmár jó viszonyt ápolunk. Egyre jobbat. Lent részletek. Vélemény?

Figyelt kérdés
Szóval úgy éreztem, hogy közömbös vagyok neki. Valószínűleg az is voltam, de mostmár egyre érdeklődőbb irántam. Nem tudom, lehet csak egy vagyok a fiúbarátai közül, vagy talán több? Csütörtökön (júl. 10.) egy bulira vagyok hivatalos amire ő is. Amikor mondtam, hogy én is ott leszek azt mondta ,,ez az", de nem is neki mondtam pontosan, hanem egy haveromnak. Neki pedig felcsillant a szeme. Nem szoktunk sokat együtt lógni, csak néha elbeszélgetünk vele és a barátaival, amikor összefutunk a városban. Néhány napja is így beszélgettünk. Nekem egyszer csak csengetett a telefonom, miközben beszéltem a telefonon a lány pont haza kellett menjen. Letettem a telefont ő elköszönt éppen és indult is el. Visszaköszöntem, ő rám nézett, oda jött megpuszilt, igaz utána a többi fiút is a társaságban, de amikor engem puszilt meg, valahogy más volt, szerintem. Azelőtt soha nem ő jött oda búcsúzni, ha én nem nem mentem oda hozzá, puszit sem adott. Egyszóval az lenne a kérdésem, hogy tényleg kezdett közeledni hozzám vagy csak én verem nagy dobra? Szerintetek van esélyem egy kapcsolatra? A lány gyönyörű így sok, ilyen ,,nagyon menő" arccal van körbevéve, úgy érzem mellettük nincs sok esélyem, főleg, hogy nagy része ezeknek az arcoknak kockahasú izomállat, én pedig inkább mackótípus. Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredett, vélemény? 15/F

2014. júl. 9. 02:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
:))) nem, nem úgy értettem :)) és ja előttünk még az élet már nagyon nem jön be az a csaj, Hallottam róla cinkes dolgokat
2014. okt. 2. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!