Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fogom mindig ki a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogom mindig ki a nem hozzám illő pasikat?

Figyelt kérdés

Elmesélem a történetemet.


Az első kapcsolatom 15 évesen kezdődött és tartott 2,5 éven keresztül.Nagyon szerelmes voltam a fiú is.A szerelem elvakított mindent és nem vettem észre,hogy csak ki akar magának sajátítani.Nem engedte,hogy a bnőimmel találkozzam,hogy elmenjek valahova is,hogy szoknyát felvegyek stb.Mikor észbekaptam szakítottam vele.


Ezután egy fiúval vigasztalódtam,pár hétig jártunk,majd dobtam,mert megcsalt.


Utána összejöttem egy csávóval,miután 2 hónapig udvarolt nekem.Gondoltam,hogy ha ennyit tepert biztos tényleg fontos vagyok neki stb.Hát ő dobott ki engem 2 hónap járás után.


A legutolsó esetem is elég érdekes : összejöttem egy nálam jóval idősebb férfival,azt hittem,hogy max.15 év van köztünk,de kiderült,hogy 27 !! de mire megtudtam,már nagyon szerelmes voltam belé.Neki volt nője és egy gyermeke is.Sosem igérte,hogy elhagyja,de azt mondta,hogy ha elvégzem az egyetemet,utána összeköltözünk.Persze a csávó se szóba se beszéd lelépett úgy január körül.Azóta havonta felhív,hogy szeret,de nem lehetünk együtt..Mindegy is már nem érdekel a pasi..


Miért történik ez velem ? Aranyos,kedves lány vagyok,mosolygós pofival..mit ronhatok el ?


2014. júl. 9. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor most járunk?
2014. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kapcsolatfüggő detektálva.
2014. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te kis riherongy:/
2014. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát,köszi..bár riherongynak nem mondanám magam:) 21 éves vagyok és 5 pasival voltam eddig
2014. júl. 9. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Az elsővel nincs komoly gond, 2 és fél év nem kevés és olyan idősen jóval hamarabb tönkre mennek a kapcsolatok.

A másodikkal csak vigasztalódtál, egyfajta felejtős pasi volt tehát nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy megcsalt.

A harmadiknál nem rontottatok el semmit, talán a srác nem érezte, hogy olyan jól működne és nem akart egy olyan kapcsolatban maradni ami csak látszatra az.

Az utolsónál pedig ott rontottal el, hogy összejöttél egy nős férfival, mégis mire számítottál?!

2014. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sajnos az a helyzet, hogy rengeteg ilyen eset van. A pszichológiai szakirodalomban ezek gyakori példák.
2014. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nős férfival???
2014. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen keresd magadban a hibát... Ne legyél ennyire naiv és buta mondjuk kezdetnek :)
2014. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem nős,hanem élettársa van..és én azt is utólag tudtam meg.

köszönöm a válaszokat !

2014. júl. 9. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!