Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lány az aki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány az aki azért találkozik csúnyácska fiúkkal, hogy megmutassa nekik ő mennyire elérhetetlen, jó csaj és hogy sóvárogjanak utána?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan, akinek asok a szabadideje.
2014. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

honnan veszed hogy azért találkozik velük

és ha csak esélyt ad a megismerésükre, mert nem felszínes?

2014. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan, mint az a fiú, aki csak azért csinál fake regisztrációt társkeresőre, hogy bebizonyítsa magának, hogy az ott lévő lányok mind felszínesek. :-)
2014. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 XNoémiX ***** válasza:

önbizalomhiányos

de lehet, hogy csak unatkozik

2014. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es ilyen lány nem létezik, mondom tapaszalt, ronda, nyomi srácként, akivel nem egy lány eljátszotta, hogy ő bizony rendes, nem felszínes lány és, hogy neki nem a külső a lényeg, aztán szépen megbántottak lelkileg, mert hát csúnya vagyok. Talin is például célozgattak rá, hogy velem tuti nem volt még egy lány sem, meg el sem tudná képzelni, hogy nekem valaha barátnőm lett volna vagy, hogy csókolóztam volna valaha. Pedig akármilyen hihetetlen nem egy lánnyal volt már testi kalandom, annak ellenére, hogy valóban nagyon ronda vagyok. Aki valóban rendes lány és nem felszínes az sosem hangoztatja magáról, hogy ő rendes meg nem felszínes. Gyakran pont olyan lány volt kedves velem, akiről nem is gondoltam volna.
2014. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!