Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy olyan pasival aki hetero, de úgy viselkedik mint egy meleg?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul ez meg, mondanál pár példát?

Egyébként a válaszom valószínűleg nem, ugyanis én szeretem, ha egy férfi férfias, és férfi szerepet tölt be a kapcsolatban.

2014. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy "úgy viselkedik mint egy meleg"?
2014. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
buz...is frizura, nőies mozgás és beülés, csajos hangnem(csak néha), folyton forog és ugrál, stb
2014. júl. 9. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt már olyan barátom, aki nagyon bújós volt, meg olyan mézesmázosan affektált és nőiesen tartotta a kezeit, szeretett hímezni, odavolt a masnikért, és drága dolgokat gyűjtögetett. Viszont nem különösebben törődött a külsejével, nem volt "modern" frizurája, sem gyantázott teste. De most már lehet, hogy ezen is változtatott :)


Valójában rosszul voltam az ízlésétől bizonyos dolgokkal kapcsolatban, de legalább volt mivel húzni az agyát.

2014. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs,hogy csajos hangnem néha.

Valaki vagy lányosabb,vagy nem.

Ha csak néha ilyen vagy olyan,akkor azt jelenti,hogy próbál odafigyelni arra,hogy ne olyan legyen,amilyen belülről fakad,mert lehet az nem menő,sajnos ez van.

Attól,hogy heterónak mondja magát még nem biztos,hogy az.

Amúgy vmiért 10en évesnek érzem a kérdezőt,nem is csodálnám,ha így lenne.

2014. júl. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!