Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít nyomulásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít nyomulásnak?

Figyelt kérdés

Pár lány ismerőseimmel elég jóban vagyok, így olyan kifejezéseket is megengedhetek magamnak, amiket normál esetben lányoknak csak erős alkoholos befolyásoltság hatására mondunk. Ezek a kifejezések főként árnyaltan szexuális tevékenységre való felkérést, vagy a ruha alatti területek felfedésére való felszólítást takarják.

Múltkor viszont az egyik ilyen ismerősöm úgy nyilatkozott, hogy én még nem is tartozom a nyomulós kategóriába, és nekem egyenlőre elképzelhetetlen , hogy milyen módon lehetne konkrétabban rávezetni valakit a témára?

Úgy éreztem, hogy már egy bizonyos határt is átléptem, annyira nyíltan célozgattam, és szerintem már ha ennyire nyíltan történik a dolog, akkor az már paraszt dolog, de a Ti véleményetekre is kíváncsi vagyok, hogy mi számít nyomulásnak?


2014. júl. 9. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én se tudom mi számít annak, de a többség valamiért nem szereti.
2014. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KnightBalazs ***** válasza:
A felkérések és felszólitások nem menők! Ezt ö kell tegye anélkül hogy kérd.
2014. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a barátaid közül valakinek a nyomulás a testi közeledést jelenti!
2014. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Változó. Mindenki máshol húzza meg a határt.
2014. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!