Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 évesen aszexuális lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen aszexuális lennék?

Figyelt kérdés

19 vagyok, de még mindig nem érdekelnek a fiúk testileg. Ugyan kívánom, meg érzem, hogy ott belül "motoszkál" valami, de ennek ellenére szexuálisan/testileg mégsem érdekelnek. (lányok sem)

Tudom, ellentmondás van a mondatban, de mégis valahogy így fogalmaznék.

Sajnos vannak lelki problémáim. Nem ilyen téren.

Lehet, hogy ezen problémák miatt nem érdekel még a dolog, vagy tényleg aszexuális lennék?


19/L


2014. júl. 9. 23:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne a testét szeresd valakinek, hanem a lelkét, valamint ha lehet akkor keresd a nagy Őt (Shift+ő)! Általában az orra előtt van mindenkinek... Ragadd meg a lehetőséget, szellemileg szeretni valakit a legszebb ezen a világon.

Talán a párod megkíván téged és amikor megérzed, hogy mit csinál, majd te is megkívánod őt...

2014. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem szimplán félsz attól, hogy "arra" kerülne a sor
2014. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!