Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lenne ha ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne ha ezek közül mennék valamelyikbe első randira? (képek lent)

Figyelt kérdés

1. [link]

2.

[link]

3. [link]

15 éves lány vagyok, és a fiú is ennyi idős. Hallottam, hogy ő inkább a sportosabb csajokat szereti, nem pedig az ilyen kis cicababákat. Szerintetek ezek közül melyikbe mennyek ? Vagy nagyon cikik?


2014. júl. 10. 07:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

a felsőkkel nincs gond a helyedben a 3.-at választanám...de azok a rövid nacik...inkább olyan ribis hatást keltenek, első randin meglátnék egy ilyen lányt, lehet bármilyen kedves aranyos tuti azt hinném, hogy egy ribizli...

21F

2014. júl. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

3. tetszik nekem is a legjobban. Szerintem egyáltalán nem ribizlis a rövid naci. Meleg van, nem kell hosszú gatyában menni.

25/F

2014. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó mind a három! Bármelyiket választod jó lesz:)
2014. júl. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem az első tetszik, mutatja a lábad, de felül azért sejtelmes marad :)
2014. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom tetszik, szerintem az első a legjobb. :)
2014. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első az nagyon jó, de valami hosszabbat vennék fel hozzá.
2014. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első tetszik a legjobban. A nacival nincs semmi bajom, hiszen ugye a szabály az, ha lábat mutatsz, mást ne villants, szóval mindig csak egy valamit emelj ki. Gondolom szép lábaid vannak, plusz ilyen melegben fölösleges is lenne valami hosszú akármit magadra erőltetni. Szóval én az elsőre szavazok.

Ha a srác nem is szereti a cicababákat, de te azért kedveled a nőies cuccokat, akkor nyugodtan vehetsz föl egy térdig érő szoknyát, vagy egy kicsit afölött érőt valami klassz toppal. Ha szükséged van még tanácsra, nyugodtan írj privátot.

2014. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első a legjobb!
2014. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elsőre szavazok!

Nagyon klassz,és hogy lenne már ciki??:O :)

2014. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a második is tetszik, a fekete farmerral mindig jó választás, és nem is cicababás. Az első is jó, a harmadik inkább cicás mint az első kettő.

Amúgy honnan vannak ilyen tuti ruháid? Nagyon jók. *-*

15/l

2014. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!