Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélkeznek felettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélkeznek felettem sokan, ha megtudják, hogy az első nagy szerelmem félig arab?

Figyelt kérdés

A gimiben kezdődött a szerelem, és egészen 18-19 éves koromig végigkísért. Vele volt az első csókom is.

Ugyan komoly kapcsolat nem bontakozott ki köztünk - inkább olyan tinis szerelmi csatázás, drámázás volt - de máig barátok vagyunk.

Sokan vannak úgy vele, hogy ha megtudják, akkor célozgatnak rá, hogy én is vmi pics_a vagyok, akinek nem jó a magyar, meg, hogy tuti agresszív színesbőrűekre vágyom, meggyalázom a magyarságom...stb.

Miért ilyenek az emberek?


2014. júl. 9. 17:08
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem volt sem cigányforma, sem terrorista, csupán idióták tarthatnák annak őt, és kizárólag látatlanban. Az apja arab, akit jóformán alig ismer, mert nincsenek együtt a szülei. Édesanyja nevelte fel, magyar érzelmű, keresztény.

A nőkkel meg igazi gentlemanként viselkedik, sokan tanulhatnának tőle.

2014. júl. 9. 17:13
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ez van... ilyen rasszistává neveltek minket magyarokat.

de most gondolj bele! hollandiában és belgiumban az újszülöttek FELE!!! van muszlim szülőktől. és akkor még hol vannak az egyéb vallású bevándorlók, meg a ki tudja milyen jött-mentek?? ne haragudj, de szerintem jobb így, ha nem válunk ilyen teljesen liberális amerikás nem tudom mivé...

2014. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy érthetően leírtam, hogy keresztény, és az itteni kultúra szerint lett nevelve, mivel az apjához köze nincs azon kívül, hogy ő nemzette.
2014. júl. 9. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Téged neveltek max rasszistává. Én is magyar vagyok és NEM vagyok rasszista.

Kérdező: Az ilyenekkel NEM kell foglalkozni, a saját szegénységi bizonyítványukat állítják ki az ilyenek magukról.

2014. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felőlem akár egy rabbival is lehettél volna... Miért érdekelne, hogy kivel voltál, ha egyszer velem vagy? :D

26/F

2014. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én első párom meg teljesen arab (még mindig együtt vagyunk), sokáig nem mondtam el senkinek, mert tudtam, hogy kapni fogom a megjegyzéseket. Aztán amikor az egyik osztálytársam (ő volt az egyik a kevesek közül, aki tudott róla) a suliban elkotyogta a tanáromnak, hogy arab fiúval járok, az csak annyit mondott: "Jajjaj!". Két nap után sorra jöttek a tanárok kikérdezni a fiúról, mintha közük és joguk lenne hozzá. Faggattak és "jótanácsokkal" láttak el, meg persze rögtön jöttek azokkal a sztereotipikus szövegekkel.

Nálam egyvalaki jött azzal, hogy miért nem jó nekem a magyar fiú, amire csak annyit válaszoltam, hogy egyszerűen őt szerettem meg, ez nem jelenti azt, hogy én csakis az arabokat szeretném. A magyarságomnak meg nincs ehhez köze, attól én nem érzem magam kevésbé magyarnak, hogy külföldi a párom.

18/L

2014. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!