Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik, ha sikertelenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik, ha sikertelenek a csinos lányoknál akkor képesek kissé lejjebb adni az igényeiket. De a lányok többsége erre miért nem képes akkor sem ha nincs sikerük az alfahímeknél?

Figyelt kérdés
Mert egyre inkább azt látni, hogy a pasik akik nem sikeresek a lányoknál erőt vesznek magukon és olyan lányoknál próbálkoznak, akik nem csinosak. Igen ám, de a nem csinos lányok többsége mellett is mindig van 2-3 fütyi aki szívesen megmártaná a nem túl szép lány nunijában a répáját. Sok pasi sokkal lejjebb veszi az igényeit, csak ilyenkor meg már az van, hogy a nem szép lányoknál lassan minden nem helyes pasi is bepróbálkozik és a nem szép lányok is simán tudnak válogatni. A nem csinos és arcra sem szép lányok pedig ezáltal megtehetik, hogy a rájuk fanyalodó ronda és átlagos pasik közül is simán tudnak válogatni és a legsportosabb pasinak adnak esélyt. Azért látni szinte már lassan mindenhol molett, nem annyira vonzó arcú lányokat, magas és vékony srácokkal. Mert a lányok nem adnák lejjebb az igényeiket akkor sem, ha piros hó szakad, mert megtehetik a sok sikertelen pasi révén, hogy válogatnak rogyásig. Aztán ha a molett lánynak sikerül egy átlagos arcú és sportos testű pasit megszerezni, akkor sokkal inkább bele tudnak így integrálódni a ,,csordába,, ahol a csinos lányok helyes pasikkal vannak. Tehát jobb esélyük van az elvegyülésre. Vagyis a végén megint csak a ronda pasi szívja meg a dolgot, hiába vitte le az igényeit a lányokkal kapcsolatban a béka feneke alá, ha a többi pasi is (aki a rondától egy kicsit is jobban néz ki)levitte azt. Ezt pedig ugye betetőzi az, hogy a lányok senki és semmi hatására nem viszik lejjebb az igényeiket, hiszen tudnak válogatni, mint anyám tyúkja a kendermagban. Vagy nagyon el vagyok tévedve a meglátásomat illetően?
2012. nov. 17. 13:06
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Lehet kissé nyakatekerten fogalmaztam.
2012. nov. 17. 13:09
 2/35 anonim ***** válasza:
17%
Ez az, más is látja az igazságot. Gondolom te is ronda vagy, mint én. Én is most egy full ronda csajnál teperek és még így sincs könnyű dolgom, csak egy mákom van, hogy a csajnak most épp nincs másik pasi hódolója. De nem azért randizik velem, mert bejövök neki, szerintem, hanem, mert más sincs, aki egy ilyen csúnya lánynál megalázná magát, kivéve engem persze.
2012. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
80%
Csodálatos elmélet, nagyszerű levezetés, röhejes gondolkodás.
2012. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Nekem amikor ronda voltam is ment a csajozás. Talán nem figyelsz a csajok érzelmeire eléggé. Abban van a kulcs.
2012. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Sztem ez azért van, mert a mai fiatal hiperegyenjogúsított nőkbe azt nevelik bele, hogy nekik minimum Brad Pitt jár. Ezért minden alacsony kövér nő is azt hiszi, hogy neki egy magas jóképű férfi jár. Arról nem is beszélve, ha megnézed a mai nőket, többségük 10 kg vakolatot rak magára, feltolja a melleit, és máris jó nőnek számít. Egyébként külföldön nem ennyire válogatósak a nők, és nincsenek ennyire elszállva az igényeik.
2012. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

"De nem azért randizik velem, mert bejövök neki, SZERINTEM, hanem, mert más sincs, aki egy ilyen csúnya lánynál megalázná magát, kivéve engem persze."


Kiemeltem ezt a mondatot, mert egyértelmű, hogy mi a bibi. A saját véleményed szerint, amit ki is mondasz, de eközben mindent egyértelművé teszel, mintha az szent lenne és sérthetetlen. Önértékelési gondokat látok, aminek valószínűleg rajtad kívülálló okai vannak, de látod mi történt emiatt...


Én értem, ha van sikertelenség, de olyan dolgokat képesek egyesek belelátni szituációkba, ami hihetetlen.


Nem cáfolom amúgy, biztos vannak ilyen nagyra vágyó hölgyek is, de hogy ez tendencia lenne, abszolút nem. Aki szimpatikus, jól érzi magát az ember - és miért mennénk el amellett, hogy tetszene-e neki a férfi? - nyilván úgy áll majd hozzájuk. Olyan fontos dolgokon mentek át, minthogy a kezdeti szimpátia után a személyiség megismerése - és lehet elég rossz képet mutattok magatokról.

2012. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Jaj de unalmas ez mar. Szanalmas vagy. Ezer ilyrn kerdes volt mar, olvasgasd
2012. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem értem kedves első, hogy mi értelme van összejönni bárkivel, aki kicsit sem tetszik? Hogyan bírsz utána együtt élni a lelkiismereteddel, mikor rondának tartod a saját párod? Egyáltalán, hogy működik így a szex? Vagy neked bárkivel megy úgyis, ha nem tetszik? Sajnálom szegény lányt igazából, lehet boldog lehetne valakivel, akinek tényleg tetszik és azért is van vele.. Ez egész egyszerűen kihasználás.. és itt a válasz is.. Azért nem adom lentebb a saját igényeimet, mert olyan akarok járni, akinek őszintén a szemébe tudom mondani, hogy tetszik.. olyannal, akarok járni akibe szerelemes lehetek, akivel élvezem az együttléteket.. Az pedig nem megy olyannal, aki nem tetszik.. Nem rég azt mondták féltenek engem a mostani kapcsolatomtól, mert én a jobb csajok közé tartozom a srác viszont nem és ennél jobbat érdemelek.. Én ezen a mondaton abszolút kiakadtam.. Mert nekem a párom is jó pasinak számít.. És itt a másik lényeg, mindenkinek más a jó pasi és jó csaj.. Én pl hányok a szolizott agyon gyúrt focista frizurás srácoktól. Rondának tartom őket.. és szerintem mások is vannak így vele, tehát már csak ezért is nem megy ez a kategorizálás, hogy jó csajok meg jó pasik.. Mikor felteszitek az ilyen jellegű kérdéseket, mindig megijedek, hogy van, aki ezt komolyan gondolja.. Remélem a párom sosem fogja azt hinni, hogy azért vagyok vele, mert nem akadt jobb..Akkor legalább annyira szánalmasnak érezném magam, mint azok akik úgy járnak mással, hogy közben szégyellik és rondának tartják.. 23/L
2012. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

"Házasodj meg fiam legyen kit szidni".


"Úgyis mind r*banc - legalább szép legyen"


Amúgy nagyjából igaz lehet, bár sokan tagadják... Naív emberek.

2012. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Ha csak abból indulok ki, hogy pl a love. hun egy molett lány 2 hét alatt kap 300 lájkot, egy helyes pasi meg ennyi idő alatt 50 et (vagy még annyit sem), akkor elgondolkodtató a helyzet.
2012. nov. 17. 13:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!