Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes szex. Miért izgató? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes szex. Miért izgató? Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

Egy gyerekkori barátom barátnője terhes, már ki is van gömbölyödve.. Olyan kedves, alacsony, szép, igényes... Ezelőtt sosem gondoltam rá "úgy", hisz a barátom barátnője tabu. Szakítottak, a haverom kiment külföldre dolgozni, és valószínűleg nem is jön vissza. Az elmúlt pár napban sokszor összefutottunk, mert ugyanabban a panel lakásban lakunk, és a baráti körünk is nagyjából ugyanaz. Tegnap konkrétan "felkínálta" magát, de nagy nehezen el sikerült menekülnöm. Azóta csak arra tudok gondolni, hogy mit is tudnék tenni vele, és valami észveszejtő belegondolni abba, hogy egy terhes nővel csináljam, főleg, hogy pont vele.


Ha csak szex, kapcsolat nélkül... Ti bele vágnátok? És miért érzem hirtelen ennyire izgatónak azt, hogy 1 terhes...?



2014. júl. 10. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nagyon nem izgató.
2014. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van egyúttal le is szopnak.
2014. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon izgató ... a nőiesség csúcsa a terhesség, olyankor igazán nő egy nő. És mivel a hormonjaik is fel vannak borulva, sokkal kívánósabbak is ;-)

Én imádtam olyankor szexelni!

2014. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha így alakult ne hagyd ki, úgy le fog rendezni, h csak na.

Ismerem a szitut:)

2014. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Pfejj, gratulálok, hogy sikerült lealacsonyodni a kutyák szintjére.Undorító.
2014. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy egy előttem szóló is írta, a terhes nő valóban nőiessége csúcsán van, szerintem soha nem láttam olyan szépnek az asszonyt, mint akkor. Egy állapotos nő ideális esetben csak úgy ragyog. Nyilván ez nem minden nőre és nem minden szakaszra igaz, de ideális esetben egy második szemeszteres kismama csodálatos. Nem beszélve arról, hogy védekezni sem kell, így aztán igazán felszabadultan mehet a dolog :D.


Ami viszont érdekes volt, hogy amikor már gömbölyödött a feleségem, valahogy egy idő után nem tudtam rá úgy nézni. Mindig idiótának néztem az olyan apukákat, akik nem hajlandók szexelni a feleségükkel, mert, hogy ott a gyerek. Aztán megértettem...


Tudniillik, bármilyen vonzónak és gyönyörűnek is találtam a nejem, valahogy mégis egy szent személyként láttam, akire vigyázok és akit a tenyeremen hordoznék, de nem úgy, mint akit úgy istenesen megdöngetnék. Tudat alatt tele lettem gátlásokkal, nehogy véletlen rossz mozdulatot tegyek, vagy valami hasonló. Voltak olyan pózok, amik neki nagyon kényelmesek voltak még, én mégis rettegtem, hogy nagyon megnyomom a pocakját, és nem tudtam a szexre koncentrálni. Nem voltam képes soha elengedni magam, mert képtelen voltam szabadulni a gondolattól, hogy ott a gyerek, emiatt már sokszor nem is volt kedvem hozzá.


Ráadásul a nejemnek az egekbe szökött a libidója, ami bármily örömteli is volt, ilyen körülmények között rám kényszer szerűen hatott. Egyszer hirtelen azon kaptam magam, hogy az adott pillanatban konkrétan nem ment a szex. Aztán a végére sikerült ezeken a lelki korlátokon túljutni, de addig elég nehéz ügy volt ez számomra.


Ha belegondolok, hogy ráadásul ez a lány még a legjobb barátom volt csaja, és ennek a barátomnak a gyermeke van ott... Hát nem tudom. Továbbra is fenntartom, hogy egy terhes lány baromi szexi, gyönyörű és kívánatos, de, hogy képes lennék e vele lefeküdni ilyen körülmények között? Nem hiszem.

2014. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azért sikerült "lealacsonyodni kutyák szintére" mert egy egy éjszakás kalandon gondolkodik grat a nézeteidhez ennyi erővel az emberiség 90% kutya okos vagy :D
2014. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyámat is több kan dugta meg párzási időszakkor pedig már szerintem rég hasas volt.Az állat csinál csak ilyet.Az ember családban felneveli a születendő gyerekét és egy igazi férfinek a várandós párjánál van a helye egy igazi nő pedig becsüli magát annyira, hogy nem dugatja valakivel aki nem is a gyereke leendő apja.Hánynom kell tőletek.Igaza lesz Oswald Spenglernek.Ez tényleg a Nyugat alkonya.
2014. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Tegnap konkrétan "felkínálta" magát, de nagy nehezen el sikerült menekülnöm."


"És miért érzem hirtelen ennyire izgatónak azt, hogy 1 terhes...?"


Ha nem menekülnél, tökre megtudtad volna, hogy milyen. Hát nem szereted a p.nát?

2014. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!