Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Északi típusú fiúk! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Északi típusú fiúk! Milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
északi típus= világos haj/szem/bőr
2014. júl. 10. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az északi vagy német típusú lányok (szőke, vékony, fehér bőr, kék szem), de nem kizáró ok ha valaki nem ilyen :D
2014. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szőke világos bőrű (szeme mind1 de szeretem a kéket) szemű

De a többi típus is csak hátrányosabb helyzetből indulnak.

2014. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Am német vagyok azt lehagytam:D
2014. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
azaz akik az északin élnek?
2014. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Például mint a német csaj a képen! [link]
2014. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja meg vékony:Ddagadt szóba se:D
2014. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 10. 18:04
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdező te lány vagy? Északi típusú? Azt tapasztalom, hogy felénk ez nem annyira "divat", a csajoknak még a roma srácok is jobban bejönnek mint a jó északi típusúak sajnos. Férfiaknál fordítva is ezt látom kb. Nekem viszont van német, norvég és észt lány ismerősöm, és gyönyörűek! Ők nem szeretik annyira "sötétebbeket" úgy általánosan, néha viccesen pejoratív jelzőt is használnak pl "déliek, afrikaiak, gypsy-k" stb stb
2014. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ezek szerint világosbarna/sötétszőke hajjal és barna szemmel esélytelen... :/
2014. júl. 10. 18:09
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem dehogy is! Ízlése válogatja, tudod ez is sztereotípia, aminek mindig van alapja, de nem kizárólagos.
2014. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!