Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szökjek át hozzá? Itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szökjek át hozzá? Itt lakik az utcában

Figyelt kérdés
Van egy férfi, itt lakik az utcánkban plusz járok erre a közösségi szolgálatra és ő ott dolgozik. Anyámék utálják, szoktam vele beszélgetni az utcán ha összefutunk, és elhordják mindennek, hogy pedofil, pedig nem olyan nagyon sokkal idősebb tőlem. Most áthívott magához, hogyan szökjek meg? Harmadikon lakok az a baj, és anyámék mindent hallanak.
2014. júl. 10. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Menj majd nappal.
2014. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Feküdj le szépen aludni, és ne ilyen hülyeségeken törd a fejed.
2014. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nappal mégis mit mondok, hova mentem órákra? Látják az ablakból, mert a velünk majdnem szemben lévő lakásban lakik, ők meg állandóan az ablakban ülnek -.-
2014. júl. 10. 23:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Aztán szerinted mi a bánatos fszt akarna tőled éjfélkor? Ne legyél már ilyen felelőtlen.
2014. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem beszélgetni akar, nem vagyok hülye :D
2014. júl. 10. 23:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Sejtettem :) de annak nem ez a módja.
2014. júl. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Maradt a munkahely akkor :)
2014. júl. 10. 23:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennél még az is jobb.
2014. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!