Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, hogy abból áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy abból áll a nyaram hogy olvasok és olvasok csak egész nap?

Figyelt kérdés
Néha megnézek 1-1 filmet is. Barátaim nincsenek akikkel eljárhatnék. Hogyan tudnék ezen változtatni?
2014. júl. 1. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
gondolom lány vagy...
2014. júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Én meg végig dolgozom
2014. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és nekwm semmi bajom nincs vele. :)

16/f

2014. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Beiratkozol egy szakkorre vagy egy csoportba. Mondjuk tancolni, vagy elmehetsz sportolni valamit. Hany eves vagy?
2014. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Annak csak örülj hogy olvasol ;) én is ezzel töltöm a fél nyaram :D

Viszont a barátok terén, az se mindegy hogy hány éves vagy, fiú vagy lány!?

(Nem gáz szerintem :) )

2014. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
igen, lány vagyok és 16éves. csoportokban mindig a háttérben maradok, nem szeretek a központban lenni..
2014. júl. 1. 10:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt tavaly volt 1 szabad hónapom, mert a kéziedzések szüneteltek, és hogy ne essek ki a hajlékonyságból eljártam pilatesre.. :D
2014. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csábíts el egy huszonéves srácot. Rajtam gyakorolhatsz. ;)))
2014. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mennyire gáz, hogy abból áll a nyaram, hogy végig dolgozom?
2014. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Menj el olyan helyekre, ahova nem gáz ha egyedül mész, és próbálj meg ismerkedni. Sajnos nekem sincs tu'l sok barátom, de szerintem csak mert tu'l elfoglalt vagyok. Rengeteget ugrálok most nyáron is, viszont mikor két napig pihizek, akkor én is csak itthon plöttyedek, mert ritkán ér rá az a 3 barátom is. Sajnos egyre kevesebbet tartjuk a kapcsolatot, ami baj. Viszont ahol szoktak lenni dolgaim az elég barátságos környezet, szóval tudok ismerkedni, csak én vagyok ilyen nehezen megnyíló.

Nyáron menj dolgozni, kutyát sétáltatni, koncertre, akár boltban is lehet ismerkedni.

2014. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!