Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bolond vagyok hogy a vér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond vagyok hogy a vér szerinti unokatestvérem bejön nekem?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de annyira tetszik. És amikor rá nézek mindig rossz gondolatok jutnak az eszembe ! :/ Már kezdek félni hogy meg bolondultam
2014. júl. 11. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy bolond! Ne félj, azért vannak rossz gondolataid mert érzed hogy ezt talán nem kène! Az agyad azt mondja hogy ez nem jó, de a szíved pedig pont az ellenkezőjét! Nyugi, de azért próbálj nem rá gondolni mert màsok azt fogják mondani hogy ez nem normális és meg fognak bántani! De ha tényleg tetszik akkor ne gondolj rosszra!

Remélem tudtam segíteni.

2014. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan... Amíg nem csinálsz vele semmit, addig ez senkinek sem árt.
2014. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, míg megmarad csak gondolatnak.
2014. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget azt hiszem most már nem félek annyira attól hogy ez rossz :-P De mi van ha megakarom csókolni ? nem tehetek róla annyira szép szája van [^_^]
2014. júl. 11. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Na pont ez van velem is, csak az a helyzet h mi csináltunk is hülyeségeket mikor kissebbek voltunk, 1-szer 2-szer csókoloztunk, meg tapiztuk egymást de kicsik voltunk. Most én 17 vagyok, ő 18, de nagyon helyes, nagyon jól elszoktunk hülyülni, szoros a kapcsolatunk. Komolyan mondom ha nem lenne az unokatesom már rég összejöttem volna vele...
2014. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!